Гурт BTS на засіданні ООН побив рекорди Ґрети Тунберг, Леонардо Ді Капріо та Емми Вотсон

Гурт BTS на засіданні ООН побив рекорди Ґрети Тунберг, Леонардо Ді Капріо та Емми Вотсон
22.09.2021
4279
Південнокорейський гурт BTS має шалену популярність в усьому світі серед людей абсолютно різного віку. Однак хлопців цінують не лише за музичний талант та працьовитість, а й за те, що  вони нерідко піднімають важливі для суспільства теми – як у піснях, так і у промовах та інтерв’ю. Саме тому учасників часто запрошують на різні заходи: від вечірніх шоу до серйозних засідань.
 
Нещодавно хлопці взяли участь у засіданні Генеральної асамблеї ООН у Нью-Йорку. BTS яскраво виконали свій хіт «Permission to Dance», присвячений сподіванням на завершення пандемії, просто у залі засідань. Відео за перший же день побило рекорди каналу ООН, обійшовши промови Ґрети Тунберг, Леонардо Ді Капріо, Емми Вотсон, робота Софії тощо.
 
 
Промова, з якою хлопці виступили одразу після Президента Південної Кореї Мун Чже Іна, також набрала понад 2,5 мільйони переглядів. Вона стосувалася змін у світі, пов’язаних з пандемією, та подальших дій у ситуації, що склалася. 
 
Учасники неабияк підготувалися до промови: попри зайнятість, вони зробили власне дослідження, зібравши відповіді молоді на питання про життя та діяльність у період пандемії. Це було потрібно хлопцям, аби гідно та більш точно висловити думку молодого покоління. BTS говорили про шляхи та важливі дії, необхідні для подолання вірусу та безпечного життя у нових реаліях, а також про важливість вакцинації.
 
 
Учасники BTS також дали спеціальне інтерв’ю для каналу Організації Об’єднаних Націй, у якому відповіли на питання про свою творчість та месседжі для світу та фанів.
 

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Кроітор Артем, 5 років

Допомагаємо разом

Кроітор Артем, 5 років