Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Shumei Біля тополі

Візьміть участь у конкурсі “Квітуча українка” та допоможіть подолати рак

Візьміть участь у конкурсі “Квітуча українка” та допоможіть подолати рак
23.09.2021
2477
Жовтень – місяць, коли весь світ – ЗМІ, бренди, селебрітіс, кожна людина – звертає особливу увагу на проблему раку молочної залози (або РМЗ). Благодійний фонд "Квітна" проводить постійну просвітницьку роботу, аби українські жінки не помирали від виліковної хвороби.

Зараз триває загальнонаціональний конкурс краси на підтримку благодійності “Квітуча українка”. Переможниця отримає автомобіль, а головне -  стане обличчям кампанії “Квітна” щонайменше на 20 білбордах у своєму регіоні. Треба лише заповнити анкету та завантажити своє фото на сайті конкурсу. Також кожен може проголосувати за учасниць. Переможниця має набрати найбільше голосів від людей і від журі, у складі якого - співачки Наталія Могилевська та Камалія, бізнес-експерт Іцхак Пінтосевич, лікар Антон Шкиряк та інші. Голосування триває до 1 жовтня, а фінал відбудеться у листопаді 2021 року.

«Кожна жінка може стати мотиватором, амбасадором і здатна змінити світ на краще. Якщо не цілий світ, то кілька жіночих доль. І лише власним прикладом», - йдеться на сайті конкурсу. Раніше фонд залучав до кампанії відомих жінок.Щороку про діагноз РМЗ дізнається більше 15 тисяч українок і, на жаль, майже половина з них помирає. Причина – пізнє виявлення хвороби. В той же час в Європі, Америці виліковуваність РМЗ становить 96-98%. Нещодавно фонд вперше в Україні створив рекомендації зі збереження здоров’я молочних залоз жестовою мовою:Дивіться також, як гурт BTS на засіданні ООН виступив щодо подолання вірусу COVID-19 та нагадав про важливість вакцинації.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Руслана

Допомагаємо разом

Ліки для Руслана