Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Хіт FM Тільки хіти!

Кліп BTS та Coldplay “My Universe” підриває мережу

Кліп BTS та Coldplay “My Universe” підриває мережу
01.10.2021
5117
Південнокорейський гурт BTS, що має величезну аудиторію по всьому світу, нерідко запрошують до співпраці світові зірки. Так, хлопці вже співпрацювали з Нікі Мінаж, Megan Thee Stallion, Halsey, Стівом Аокі, виступали на церемоніях з репером Lil Nas X та Чарлі Путом. А нещодавно представили гучну колаборацію з гуртом Coldplay.
 
 
Спочатку BTS та Coldplay представили саму пісню “My Universe”, лірик-відео на яку за тиждень набрало понад 40 мільйонів переглядів. І ось нарешті фанати дочекалися повноцінного кліпу, який був вартий очікування, адже схожий на справжній фільм.
 
Відео розпочинається з розповіді про Всесвіт, у якому музика є забороненою, а за тими, хто порушує обмеження, полюють «наглядачі за тишею». Гурти BTS та Coldplay живуть на різних планетах – несхожих за виглядом, але однаково сірих та позбавлених життя. Хлопці ризикують та починають співати та грати, а їхня музика поєднується в спільну композицію завдяки голограмам учасників. Зрештою, яскрава та потужна пісня перемагає тишу цього Всесвіту.
 
У пісні “My Universe” хлопці співають про те, як одна людина може стати цілим Всесвітом для іншої.
 
«Існує незбагненний рай
 
Ця яскрава нескінченність у твоїх очах
 
Я лечу до тебе щоночі
 
Забуваючи, що це лиш сон
 
Я зустрічаю тебе з усмішкою
 
І ніщо цього не змінить
 
Ти для мене – цілий Всесвіт
 
Я просто хочу ставити тебе на перше місце у своєму житті
 
Ти для мене – Всесвіт
 
Ти запалюєш цілий світ у моєму серці»
 
 
BTS та Coldplay також оприлюднили документальне відео про те, як працювали над піснею разом у студії – для цього Coldplay прилетіли у Південну Корею, адже хотіли попрацювати з BTS наживо, а не за допомогою запису голосів окремо. На відео учасники розповіли про ідею створення пісні та кліпу, спільне написання композиції та першу зустріч. З відео також видно, як обидва гурти захоплюються творчістю одне одного.
 
 
А ще нещодавно гурт BTS виступив на засіданні ООН та побив рекорди переглядів Ґрети Тунберг, Леонардо Ді Капріо та Емми Вотсон.
 

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава