Михайло Поплавський розповів Хеппі Ранку секрет щастя

Михайло Поплавський розповів Хеппі Ранку секрет щастя
05.10.2021
3181
5 жовтня до Хеппі Ранку завітав «ректор, що співає», щоб презентувати нову пісню «Щастя є». На питання ведучих, чому стиль пісні не модний, гість відповів, що він - це «українська класика, і любить те, що робить».

Михайло Поплавський представив новий трек так: «Пісня – це моя філософія життя, а щастя – це основа й успіх життя кожної людини. Щастя – коли ти робиш щасливими інших. Або ви робите щасливими своїх радіослухачів».

В Інстаграмі, де у 71-річного артиста майже 4,5 мільйонів підписників, є рубрика «Щастя є», а в Університеті культури і мистецтв є кафедра щастя. Понад 70 торгових знаків, що належать Поплавському, також пов’язані з цим поняттям. Тож у нього «щастя запатентоване» і має визначення: «Щастя – це емоційний інтелект з творчим характером, що починає і виграє».Михайло Поплавський – народний артист України, багаторічний президент Київского національного университету культури і мистецтв, бізнесмен та в минулому депутат Верховної Ради України. Нещодавно в університеті відкрився факультет тік-току, як вважають у виші - перший в світі.


В особистому акаунті Поплавського в Tiк-Toк понад 500 тисяч підписників і багато відео за участі зірок українського шоу-бізу.
@poplavskiy.m

Який образ мені підходить більше? ##МихайлоПоплавський ##образ ##костюм

♬ GUY.exe - Superfruit
Дивіться також новий кліп Стінга, який цим відео відзначив своє 70-річчя.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Татач Марія, 10 років

Допомагаємо разом

Татач Марія, 10 років