Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
DOROFEEVA Heartbeat

“Я, “Побєда” і Берлін”: перший тизер-трейлер фільму

 “Я, “Побєда” і Берлін”: перший тизер-трейлер фільму
08.10.2021
3218
7 жовтня вийшов перший тизер-трейлер кінострічки. “Я, “Побєда” і Берлін”, знятої за мотивами однойменної книги культового українського музиканта Кузьми Скрябіна.
 
“Я, “Побєда” і Берлін” — історія звичайного хлопця, музиканта-початківця Кузьми. За три дні до запланованого концерту він вирушає зі своїм другом Бардом до Берліна на старій «Побєді». Кажуть, там є колекціонер, готовий обміняти жовту бестію на шестисотий «Мерс». Кузьма обіцяє своїй дівчині Барбарі повернутися додому на новій тачці, а хлопцям з гурту - встигнути на виступ. Уже з перших хвилин подорожі все йде не за планом. Проте пригода допоможе героям знайти своє справжнє призначення.
 
 
Прем’єру пригодницької комедії “Я, “Побєда” і Берлін” заплановано на весну 2022 року. Фірмовий гумор, яскрава атмосфера 90-х та шалені пригоди чекатимуть глядачів у кінотеатрах, а трейлер можна переглянути вже зараз.


Творці стрічки мають на меті не лише занурити глядачів в атмосферу 90-х років, коли відбулося становлення музиканта, а й наголосити на актуальності та значущості творчості Кузьми. Так, у фільмі використана ціла низка каверів його найвідоміших треків від зіркових артистів.

А раніше продакшн-компанія Star Media навіть оголошувала конкурс на найкращий кавер на пісню Скрябіна «Хлопці-олігархи», який також звучатиме у фільмі.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Кроітор Артем, 5 років

Допомагаємо разом

Кроітор Артем, 5 років