Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
alyona alyona та Jerry Heil Teresa & Maria

Гурт Океан Ельзи влаштував прем’єру «Перемоги» просто неба

Гурт Океан Ельзи влаштував прем’єру «Перемоги» просто неба
18.10.2021
5357
Гурт Океан Ельзи зробив справжній подарунок фанам напередодні Дня захисників і захисниць України. Учасники представили кліп та пісню, яку записали разом з KALUSH.
 
Прем’єра була доволі оригінальною: виконавці влаштували її просто неба в Києві та запросили усіх охочих оцінити кліп разом. В мережі відео з’явилося вже пізніше, після презентації на Спортивній площі. Відео демонструвалося на величезних екранах, тож усім охочим було добре видно кліп. Перед цим музиканти навіть влаштували автограф-сесію у ТРЦ Gulliver.
 
 
Неочікуваним був не тільки формат прем’єри, а й жанр, у якому заспівали ОЕ. Фронтмен гурту Святослав Вакарчук розповів, як створювався трек: 
 
«Нова пісня ”Перемога” - це продовження наших, ОЕ, творчих вилазок в інші жанри. Цієї зими я багато слухав хіп хоп музики, від 90-х до сучасної, і в якийсь момент мені склалася рядки приспіву: "Шо би тобі не казали попереду перемога. Шо би тобі не кричали шакали в слід в тебе своя дорога" і зрозумів, що нашому хіп-хопу бути!)»
 
Виконавець KALUSH також поділився захопленням від співпраці з легендарним гуртом:
 
«Йо! Аж не віриться але сьогодні в нас вийшов фіт з Океаном Ельзи! Дуже радий такій співпраці. Коли був малий, часто наспівував «я їду додому», а тепер у нас є спільний трек!»
 
 
Головний герой кліпу – хлопець, до якого за допомогою дивного костюма під’єднано безліч дротів. Кожен з дротів веде до навушників та мікрофона якоїсь людини. Всі ці люди впливають на хлопця: здебільшого агресивно кричать, повчають чи критикують. Наприкінці кліпу герой звільняється від пристрою та дротів.
 
Текст пісні також надихає на зміни. Він про звільнення від думок та критики інших людей, про важливість іти власним шляхом попри усі перешкоди.
 
«Шо би тобі не казали попереду перемога 
 
Шо би  тобі не кричали шакали в слід 
 
В тебе своя дорога 
 
Де би то не нападала на тебе вовками втома 
 
Не зупинятися, падати, далі іти 
 
Скоро ми будем вдома я і ти 
 
В тебе нема питань 
 
До перепитій глобальних 
 
Хто би тобі позичив 
 
Золота на всі твої звички 
 
Хто би тебе пробачив 
 
Серед людей в фан-зоні 
 
Деякі тут лиш плачуть 
 
Деякі тільки сплять на тефлоні 
 
Та не ти 
 
Бо то не ти 
 
Вимети все сміття і злети»
 
 

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Руслана

Допомагаємо разом

Ліки для Руслана