Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Хіт FM Тільки хіти!

Перший Український Бієнале Цифрового та Медіа Мистецтва “З0 років Свободи”

Перший Український Бієнале Цифрового та Медіа Мистецтва “З0 років Свободи”
19.10.2021
2466
15 жовтня в Києві відкрилась надзвичайна виставка. На 700м² сучасної медіагалереї ARTAREA розміщені 50 унікальних і різноманітних інсталяцій — від класичних до найновітніших: аудіовізуальні, відеоарт, кінетичні-, VR- та NFT-експонати.

На Бієнале представлені роботи художників з 15 країн, а саме — з Іспанії, Франції, Італії, Великої Британії, Нідерландів, Німеччини, Португалії, Шотландії, Румунії, Ірану, Канади, Японії, Тайваню, Південної Кореї, Сінгапуру та, звісно, України.

Український куратор Бієнале Валерій Коршунов:

««30 років свободи» - тема першого Українського Бієнале Цифрового Медіа мистецтва, що осмислює стан незалежності українців та феномен свободи людини в еру постковіду. Через сучасні роботи міжнародних митців ми презентуємо погляд зсередини - з України - та ззовні, через залучення міжнародних митців, міжнародного куратора та інтернаціональної програми».

Юрій Лех, міжнародний куратор:

«Те, що ми представили на виставці – це мікрокосмос! Сучасне діджитал-мистецтво представлене сьогодні надзвичайно широко. Ми обрали найкращі експонати, що найбільш інформативно та широко познайомлять з таким видом мистецтва, з цифровим форматом. Український Бієнале Цифрового та Медіа Мистецтва — унікальна можливість познайомитись із світовим сучасним мистецтвом у Києві».

На першому поверсі експозиції представлена масштабна відеопроєкція, на якій представлені відеоартроботи міжнародних митців, окремо представлена зона з VR експонатами, та відеороботи українських митців, проєктна інсталяція Marie-France Giraudon. Неймовірну схвалу гостей отримав інтерактивний експонат METAMORPHY від проєкту Scenocosme з Франції. На другому поверсі - композиція від Олега Харча "Велкам Ілон Маск", інтерактивна інсталяція INCREMENTAL GOD від Румунських художників та ще 7 кімнат з інсталяціями міжнародних художників.

З повною програмою офлайн- та онлайн-подій, у якій заплановані кураторські екскурсії, нетворкінг-події, конференція та аудіовізуальні перформанси, можна ознайомитись на сайті та у соціальних мережах. Відвідати Український Бієнале Цифрового та Медіа Мистецтва можна щодня з 12:00 до 20:00, у культурно-мистецькому комплексі “ARTAREA”: в Києві по вулиці Софіївська, 11-15. Завдяки підтримці Українського культурного фонду, посольства Королівства Іспанії в Україні та Іспанської Агенції з розвитку (AECID) вхід для всіх відвідувачів — безкоштовний.

Дивіться також, як гурт Океан Ельзи влаштував прем’єру «Перемоги» просто неба в Києві.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Нутрідрінк для Яни

Допомагаємо разом

Нутрідрінк для Яни