Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Nathan Goshen Thinking About It (Let It Go) (Remix)

Перший Український Бієнале Цифрового та Медіа Мистецтва “З0 років Свободи”

Перший Український Бієнале Цифрового та Медіа Мистецтва “З0 років Свободи”
19.10.2021
1149
15 жовтня в Києві відкрилась надзвичайна виставка. На 700м² сучасної медіагалереї ARTAREA розміщені 50 унікальних і різноманітних інсталяцій — від класичних до найновітніших: аудіовізуальні, відеоарт, кінетичні-, VR- та NFT-експонати.

На Бієнале представлені роботи художників з 15 країн, а саме — з Іспанії, Франції, Італії, Великої Британії, Нідерландів, Німеччини, Португалії, Шотландії, Румунії, Ірану, Канади, Японії, Тайваню, Південної Кореї, Сінгапуру та, звісно, України.

Український куратор Бієнале Валерій Коршунов:

««30 років свободи» - тема першого Українського Бієнале Цифрового Медіа мистецтва, що осмислює стан незалежності українців та феномен свободи людини в еру постковіду. Через сучасні роботи міжнародних митців ми презентуємо погляд зсередини - з України - та ззовні, через залучення міжнародних митців, міжнародного куратора та інтернаціональної програми».

Юрій Лех, міжнародний куратор:

«Те, що ми представили на виставці – це мікрокосмос! Сучасне діджитал-мистецтво представлене сьогодні надзвичайно широко. Ми обрали найкращі експонати, що найбільш інформативно та широко познайомлять з таким видом мистецтва, з цифровим форматом. Український Бієнале Цифрового та Медіа Мистецтва — унікальна можливість познайомитись із світовим сучасним мистецтвом у Києві».

На першому поверсі експозиції представлена масштабна відеопроєкція, на якій представлені відеоартроботи міжнародних митців, окремо представлена зона з VR експонатами, та відеороботи українських митців, проєктна інсталяція Marie-France Giraudon. Неймовірну схвалу гостей отримав інтерактивний експонат METAMORPHY від проєкту Scenocosme з Франції. На другому поверсі - композиція від Олега Харча "Велкам Ілон Маск", інтерактивна інсталяція INCREMENTAL GOD від Румунських художників та ще 7 кімнат з інсталяціями міжнародних художників.

З повною програмою офлайн- та онлайн-подій, у якій заплановані кураторські екскурсії, нетворкінг-події, конференція та аудіовізуальні перформанси, можна ознайомитись на сайті та у соціальних мережах. Відвідати Український Бієнале Цифрового та Медіа Мистецтва можна щодня з 12:00 до 20:00, у культурно-мистецькому комплексі “ARTAREA”: в Києві по вулиці Софіївська, 11-15. Завдяки підтримці Українського культурного фонду, посольства Королівства Іспанії в Україні та Іспанської Агенції з розвитку (AECID) вхід для всіх відвідувачів — безкоштовний.

Дивіться також, як гурт Океан Ельзи влаштував прем’єру «Перемоги» просто неба в Києві.
Поділіться цим з друзями!
👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!
📱 Слухайте зі смартфона
Вадим Трищенко, 2 роки
Допомагаємо разом
Вадим Трищенко, 2 роки
Діагноз: оклюзійна гідроцефалія