Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Антитіла Фортеця Бахмут
👇 Пишіть ранковому шоу Хеппі Ранок 👇

Перевірку СOVID-сертифікатів розпочато: де, коли та як вона відбуватиметься

Перевірку СOVID-сертифікатів розпочато: де, коли та як вона відбуватиметься
21.10.2021
3722
Ситуація з поширенням коронавірусу стрімко погіршується, тож уряд запроваджує низку заходів задля її врегулювання. Зокрема, з 21 жовтня діють нові протиепідемічні правила у регіонах, де встановили жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небезпеки. Наразі до цього переліку належать всі регіони України.
 
Правила стосуватимуться, насамперед, пасажирських перевезень: йдеться про автотранспорт на автобусних маршрутах, авіаційний та залізничний транспорт міжобласного сполучення. Такі перевезення будуть дозволені за наявності в усіх водіїв, членів екіпажу авіатранспорту та пасажирів одного з документів:
 
Міжнародного, внутрішнього або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини, дозволених ВООЗ; 
 
Документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації або однієї дози дводозної вакцини (для регіонів з жовтим рівнем небезпеки);
 
Негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, який є чинним 72 години, або документа, що підтверджує одужання особи від коронавірусу.
 
Правила стосуватимуться як регулярних, так і нерегулярних перевезень. Також можливі перевірки в інших місцях скупчення людей, зокрема у закладах харчування, ринках, торговельних майданчиках. 
 
Справжність СOVID-сертифікатів у "Дії" перевірятимуть за допомогою сканування QR-коду. Для паперових варіантів важливі усі відомості про щеплення: має бути зазначений вид вакцини та кількість отриманих доз, а також підпис лікаря та офіційна печатка закладу охорони здоров'я.

До речі, нещодавно про важливість вакцинації нагадували і учасники гурту BTS - їхня промова на засіданні ООН побила рекорди Ґрети Тунберг, Леонардо Ді Капріо та Емми Вотсон.
 

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Кроітор Артем, 5 років

Допомагаємо разом

Кроітор Артем, 5 років