Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Cyril Stumblin' In

Компанія чотирьох братів, або історія бренду Guess

Компанія чотирьох братів, або історія бренду Guess
21.10.2021
5739
GUESS — це американський бренд одягу, який спеціалізується на виготовленні одягу для жінок та чоловіків, а також взуття, аксесуарів та парфумерної лінії. Сьогодні бренд GUESS є однією з найбільш успішних сучасних джинсових компаній з виготовлення одягу. Головною "фішкою" бренду є випуск якісних джинсів, які демонструють найпопулярніші топ-моделі й справжні ікони стилю. Одяг GUESS розрахований на молодь, зокрема дівчат, які обожнюють одягатись красиво та яскраво. Дівчина в одязі цього бренду стильна, яскрава, надає перевагу сукні, яка підкреслює силует, чи ультрасучасним джинсам, які увиразнюють переваги її фігури. Весь образ "дівчина GUESS" підкреслює аксесуарами, які оздоблені декором та металічними елементами. Чоловіки також створюють стильні образи в одязі бренду Guess, який дозволяє їм самоідентифікуватися і заявити про себе за допомогою одягу.

Історія створення бренду GUESS

Компанію заснували 4 брати — Джордж, Арман, Пол та Моріс Марчіано. У 1970 році вони вже мали невеличкий бізнес з продажу готового одягу у своїй рідній Франції. Саме тоді вони вирішили розширити свою мережу з декількома магазинами, рухаючись на американський ринок. У 1977 році брати Марчіано переїжджають до Каліфорнії й практично з нуля створюють свою компанію, роблячи основний акцент на виробництві джинсів.

Перша колекція бренду GUESS була випущена у 1981 році. Проте, у цей період, попит на джинси починає знижуватись і щоб залишитись на плаву, дизайнери бренду створюють колекцію жіночих джинсів більш яскравих та жіночних силуетів, додаючи у класичну американську моду європейський шарм. Новий стиль сподобався більшості покупців, і завдяки цьому компанія GUESS змінила ставлення американців до одягу з деніму, довівши, що джинси можна носити не лише як одяг на щодень, а й створювати стильні дизайнерські образи.

У 80-х роках колекції бренду GUESS розширились дитячими та чоловічими лініями одягу, а також аксесуарами, яким приділялась особлива увага. Лінія аксесуарів існує сама по собі та досягла такої ж популярності, як і одяг бренду. Сьогодні одяг бренду GUESS представлений не лише в Америці та Європі, а й в країнах СНД, зокрема на онлайн-маркетплейсах. Якщо ви прихильник одягу бренду, ви можете знайти його стильні чоловічі футболки на modivo.ua.Основні лінії одягу сучасного бренду GUESS

Колекції торгової марки включають такі лінії одягу як Guess, Guess by Marciano, Guess Kids, Guess Steel та Guess Collection. Guess by Marciano — це лінія одягу класу люкс, що спеціалізується на пошитті речей з дорогих тканин з використанням фурнітури преміум-якості. Guess Kids спеціалізується на виготовленні одягу для маленьких модників віком від 0 до 16 років, а колекції включають не лише одяг, а й взуття та аксесуари. Guess Steel та Guess Collection — це окремі лінійки аксесуарів, які випускають дорогі годинники. Guess, своєю чергою, це основна лінійка одягу бренду, що випускає колекції для жінок та чоловіків, а також аксесуарів та взуття.

Весь асортимент бренду Guess характеризується високою якістю. Також, при виготовленні одягу виробник використовує хороші лекала, що дозволяє одягу гарно сидіти на вашій фігурі. Сьогодні одяг бренду можна придбати не лише у звичайних магазинах, а й онлайн, що є надзвичайно зручним. Так, ви можете придбати брендові чоловічі толстовки на modivo.ua

Партнерський матеріал

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава