Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Хіт FM Тільки хіти!

Wellboy представив хіт «Вишні» та запровадив нове українське свято

Wellboy представив хіт «Вишні» та запровадив нове українське свято
22.10.2021
6201
Wellboy завітав до Хеппі Ранку, щоб представити нову пісню «Вишні». Співак прийшов не з порожніми руками: з нагоди виходу пісні він подарував трилітрову банку домашнього вишневого компоту.
 
Виявилось, що напій готувала та закатувала мама виконавця, а вишні для нього Wellboy зривав сам. Женя Амаріца поцікавився, що найважливіше перед початком збору вишень, а тоді сам підказав: головне надягти нову білу футболку, щоб усім було видно, що ти обривав вишні. Користуючись нагодою, Wellboy оголосив нове свято – день вишневого компоту.
 
 
Щоб дізнатися, що за людина Антон Wellboy, Карпова влаштувала йому бліц-опитування. На питання «блондинки чи брюнетки?» Антон відповів «брюнетки», поміж пепсі та коли вибрав колу, а поміж вишень та черешень, звісно, вишні.
 
Співак представив новинку так: «Це трек про любов, про кохання, про розставання, і просто про вишневий компот». Наостанок він також процитував рядок з пісні: «Я підкинув вишню в небо, не попав до рота».
 
 
Антон Wellboy – автор яскравого літнього хіта "Гуси". За 4 місяці існування проєкта Wellboy артист встиг виступити на фестивалі Atlas Weekend, стати учасником Вечора Прем'єр з Катериною Осадчею, виступити на Олімпійському на День Незалежності, потрапити в телевізійні проєкти Маскарад, Світське життя, Вечірній квартал і Танці з зірками.
 
А нещодавно українці мали можливість оцінити не менш яскраву новинку від гурту Океан Ельзи, який влаштував прем’єру пісні «Перемога» просто неба.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Реабілітація для Марійки

Допомагаємо разом

Реабілітація для Марійки