Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Хіт FM Тільки хіти!

Чи можливо позбутися зморшок без операцій

Чи можливо позбутися зморшок без операцій
26.10.2021
2129
Апаратна косметологія дає можливість повернути шкірі красу та молодість у будь-якому віці. З її допомогою можна підтягнути тканини, повернути м’язам пружність і тонус, розгладити зморшки, зняти подразнення та навіть вилікувати дерматологічні захворювання і, головне, зробити все це безболісно, безпечно та швидко.

Плюси неінвазивної косметології

Ін’єкції й хірургічні операції, безперечно, дають хороший ефект омолодження, але мають певні особливості, через які підходять не всім. Вони досить болючі, спричиняють набряки й почервоніння, тому оцінити результат виходить не одразу. Переваги сучасних методів апаратного догляду над травматичними інвазійними альтернативами очевидні.

У їхній основі лежить принцип активізації внутрішніх ресурсів організму, щоби посилити клітинну діяльність. Змусити клітини активніше ділитися, відновлюватися, виробляти та транспортувати поживні речовини. Усі ці процеси шкіра здатна виконувати самостійно, але з віком це відбувається дедалі повільніше.

Саме через нестачу енергії для регенерації епідерміс втрачає блиск і пружність, стає більш тьмяним, в’ялим, сухим, з’являються зморшки й пігментація. На щастя, призупинити старіння реально — за умови правильного домашнього догляду, здорового способу життя та інноваційних процедур.

На відміну від уколів і операцій, вони не створюють серйозної небезпеки для здоров’я, тому не мають довгого списку протипоказань. Після таких маніпуляцій не залишається набряків, швів і ранок. Не потрібно проходити реабілітацію й чекати, поки тканини заживуть.Що таке безопераційний ліфтинг


Запорука здоров’я і привабливого зовнішнього вигляду — це поєднання активних формул і високотехнологічного обладнання в руках досвідчених професіоналів. Хороший косметологічний апарат виконує одразу декілька функцій. Комфортна процедура, що триває до години, відбувається без значного ризику для пацієнта. Шкірний покрив не травмується, адже апарат лише легенько торкається його поверхні. Водночас спеціальне випромінювання діє не лише на поверхневі, але й на глибокі шари шкіри, доставляє туди активні компоненти косметичних засобів.

Найбільш популярні й дієві типи випромінювання:

1. Мікроструми

Також відомі як мікротокова терапія. Це низькочастотні електричні імпульси, які за частотою є ідентичними електроімпульсам усередині тіла людини.

2. LED-хвилі

Мікрохвильове випромінювання зеленого, червоного та синього світла вузького спектра, яке шкіра здатна поглинати та перетворювати на необхідну енергію.

Обидва методи нешкідливі та дуже ефективні навіть поодинці. Поєднавши їх, можна домогтися приголомшливого ефекту.

Уже після першого сеансу:

проходить в’ялість епідермісу та м’язів;

текстура стає більш зволоженою, гладкою, рівною та еластичною;

зникають зморшки, заломи, набряки, висипання, темні кола й інші недоліки;

овал обличчя виглядає більш окресленим, чітким.

Компанія CACI International пропонує інноваційне косметологічне обладнання — мультифункціональну систему CACI Synergy з технологією S.P.E.D. У цьому апараті одночасно застосовується терапевтична дія мікрострумів і LED-терапії. Фірмова процедура мікроліфтинг дає миттєве омолодження обличчя всього за одну годину без жодного ризику та дискомфорту!

Партнерський матеріал

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Руслана

Допомагаємо разом

Ліки для Руслана