Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
IAMJJ A Different Kind Of Blues (feat. Baker Grace)
👇 Пишіть ранковому шоу Хеппі Ранок 👇

Як підібрати олівець для брів

Як підібрати олівець для брів
28.10.2021
2133
Щоденний макіяж має бути простим. Витрачати багато часу на оформлення брів можуть дозволити собі не всі, тому олівець для брів досі залишається найпопулярнішим варіантом. Це універсальна класика, за допомогою якої можна як злегка підкреслити власну форму, так і створити замість неї зовсім іншу. Результат завжди буде виглядати натурально. Спробуємо з’ясувати, який олівець краще обрати.

Якими бувають олівці для брів

Головна перевага цього продукту — ним дуже просто користуватися. Щоб створити мейкап, потрібна всього пара легких штрихів. Якщо вдало підібрати твердість та відтінок олівця, він замінить собою великий арсенал засобів для брів.Така косметика розрізняється за кількома характеристиками:

1. За форматом

Є стандартні та механічні олівці. Перші періодично доводиться заточувати, другі мають висувний грифель. Стандартний грифель відзначається більшою надійністю, а механічний частіше ламається. Зате дуже економить час.

2. За твердістю

Розрізняють тверду та м’яку воскову формулу. Твердий пігмент набагато краще тримається на бровах, не розпливається й не змазується. З ним контур виходить чіткішим. А м’яка основа добре працює як базовий шар, поверх якого зручніше наносити тіні.

3. За фінішем

Зазвичай олівець для брів дає матовий фініш. Здебільшого в макіяжі брови мають виглядати природно, зайвий блиск не потрібен. Але для творчого артвізажу не складно знайти косметику зі слюдою, яка забезпечує блискучий ефект.

4. За відтінком

Колір олівця має бути схожим на тон волосся. До темних локонів пасує темно-коричневий, тепліший чи холодніший, залежно від кольоротипу. До рудих — тепла палітра коричневих відтінків. Колір гіркого шоколаду з холодною попелястою ноткою підійде шатенкам. А русявим і білявкам — сіро-коричневий, який ще називають «тауп».

5. За стійкістю

Деякі продукти мають невагому текстуру, тому досить швидко змиваються навіть звичайною водою. Є й водостійкі олівці для суперстійкого мейкапу. На кожен день найкраще підходить середній варіант, що має хорошу стійкість, але не перевантажує волоски та шкіру.Як купити олівець для брів із найкращими якостями

Хороший засіб не лише добре наноситься та тримається весь день, він неодмінно має перевірений склад, схвалений офтальмологами. Адже ця косметика наноситься близько до очей і має бути абсолютно безпечною.

Hi-Def Brow Pencil від Revitalash — саме такий олівець. Його густа стійка формула без липкості дає волоскам насичений тон і виразний об’єм. Зручний тонкий аплікатор переносить пігмент максимально природно. З його допомогою легко створити точні лінії та чіткі контури, виправити навіть дуже рідкі або надмірно вищипані бровки, надати їм бажану форму.

Олівець можна наносити в кілька шарів задля посилення ефекту. Він не злипається, не скачується, не тече, чудово розтушовується, створюючи натуральні тіні та переходи. Перевірений склад містить лише якісні компоненти, що є безпечними для шкіри та волосків.

Hi-Def Brow Pencil — універсальний інструмент, що надає бровам виразності та підкреслює індивідуальну красу їх власниці.

Партнерський матеріал

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Кроітор Артем, 5 років

Допомагаємо разом

Кроітор Артем, 5 років