Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Calvin Harris & Disciples How Deep Is Your Love

DANTES із вусами та макіяжем у новому кліпі "Грустные танцы"

DANTES із вусами та макіяжем у новому кліпі
26.10.2021
2390
26 жовтня до Хеппі Ранку завітав співак DANTES, щоб презентувати новий сингл та кліп.

Ведучі жартома запитали гостя, чи можна назвати сумними танцями момент, коли ти весь вечір танцював та пив заради неї, але її забрали раніше, ніж ти зміг до неї підійти, але DANTES це заперечив. На його думку, сумні танці – це коли ти весь вечір танцював з нею, розмовляв, замовляв їй коктейлі, а залишає клуб вона з твоїм другом.

«Сумні танці – це стан душі. Є моменти, коли ти хочеш забутися або позбутися проблем, і ти йдеш до клубу… Хоча це в 2008 році до клубів ходили забуватися. Зараз ти йдеш, танцюєш, веселишся, відриваєшся, виплескуєш свої емоції», - додав співак.

У відео DANTES з’являється з макіяжем і вусами. Дія кліпу розгортається в азійській забігайлівці. Спочатку артист співає, а відвідувачі одне за одним весело танцюють біля нього. Потім він йде на кухню, лягає не стіл, кухар замахується величезним ножем… і далі ми бачимо, як відвідувачі з задоволенням смакують м’ясні страви. За задумом режисера Леоніда Колосовського: «В кліпі можна побачити, як любов робить людину м'якішою і більш вразливою. Ніяка магія, ритуальні танці та інші методи не можуть змінити героя. Сила є тільки у любові».

"Пісня — це витвір мистецтва. Кожен може розцінювати цю роботу так, як хоче. Коли я послухав трек, то зрозумів, що, як і в багатьох моїх піснях, в ньому є нотки сарказму. Якщо вслухатися, можна зрозуміти, що не все так серйозно, як здається", — пояснив DANTES.

Напередодні він презентував пісню в шоу «Танці з зірками».


У червні вийшов перший альбом артиста "Твоя любимая музыка", а 2 грудня відбудеться перший сольний концерт, на який DANTES вже запросив своїх фанатів.

До речі, брат Біллі Айліш Фіннеас також розпочав сольну кар’єру і вже зворушив мережу кліпом “Love is Pain”. 

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Реабілітація для Марійки

Допомагаємо разом

Реабілітація для Марійки