Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Анна Трінчер Зай (Shnaps Remix)

Як зробити традиційний ліхтар на Хелловін

Як зробити традиційний ліхтар на Хелловін
27.10.2021
2924
Один з найвідоміших атрибутів Хелловіна – так званий ліхтар Джека, що має відлякувати нечисть у день свята. Однак, це не єдиний плюс ліхтаря, адже він до того ж виглядає яскраво та святково, а зробити його зовсім не важко. Розбираємось, як саме!
 
Оберіть гарбуз потрібного розміру. Що більшим він буде, то яскравішим вийде ваш ліхтар, однак контури вирізатимуться довше. Вимийте та добре висушіть гарбуз.
 
Спочатку обережно виріжте верхівку – рівним колом або зиґзаґом. Обережно вичистіть від м’якоті та насіння – середина має бути достатньо сухою та максимально рівною.

 
Візьміть маркер чи фломастер, та намітьте контури «обличчя» ліхтаря. Враховуйте, що отвори мають бути доволі великими, щоб було добре видно світло у запаленому ліхтарі. Увімкніть фантазію: ви можете зробити як добрий та кумедний ліхтар, так і лячний, в залежності від ваших вподобань.
 
Обережно поставте всередину запалену свічку, закрийте кришкою-верхівкою. І, звісно, вимкніть світло, щоб насолодитися виглядом вашого ліхтаря.

 
Схожий світильник можна зробити також з великого грейпфрута чи апельсина. Схема його виготовлення схожа: потрібно акуратно вичистити шкірку від м’якоті та вирізати рот, ніс та очі канцелярським ножем. Однак такий ліхтарик менш витривалий і його у жодному разі не варто накривати кришкою. Шкірка цитрусових набагато сухіша та тонша, тож такий світильник може підгоріти.
 
Не забувайте про правила пожежної безпеки: не залишайте ліхтарики без нагляду. Чудового святкування!

А щоб зробити Хелловін ще приємнішим, приготуйте щось смачненьке з гарбуза - маємо для вас 5 корисних рецептів.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Руслана

Допомагаємо разом

Ліки для Руслана