У Прип’яті презентували колекційну платівку «Звуки Чорнобиля»

У Прип’яті презентували колекційну платівку «Звуки Чорнобиля»
29.10.2021
2235
У місті-привиді Прип’ять презентували колекційну платівку "Звуки Чорнобиля" — унікальну, як і весь проєкт Валерія Коршунова. Платівка має обмежений тираж в 500 примірників – вініл та обкладинку з доданою реальністю, на якій, за допомогою мобільного додатку CHRNBL, портрети музикантів оживають та розповідають про написані пісні. Ціна символічна – 1986 гривень, авсі гроші, отримані за платівки, будуть перераховані на проєкт HELP CHORNOBYL.

Не менш унікальним є вигляд платівки. Вона начебто прозора, але зроблена з фарби, що накопичує світло і потім його випромінює. Випромінення англійською мовою «radiation», в темряві платівка світиться - люди навіть жартують, що вона просто з радіацією. Звичайно, що ні, але це дуже незвична історія.На платівці - 10 різноманітних композицій, зокрема від ісландців GusGus,  технодіджея Bjarki, бітбоксера Dub FX, французького гурту TELEPOPMUSIK, Сергія Міхалка та Олександра Чемерова, гуртів «Вагоновожатые», ATOMIC SIMAO, соло-виконавиць — Стасік та KRUTЬ і гурту KAZKA.В основі кожної композиції проєкту «Звуки Чорнобиля» закладені характерні для Зони відчуження звуки: тріск дозиметра, скрип оглядового колеса, шум рудого лісу, відлуння, гуркіт течії, навіть, звуки з середини Чорнобильської АЕС.

Разом з платівкою презентували й продовження проєкту. В новому сезоні “Sounds of Chоrnobyl. Radiation” українські електронні музиканти Woo York, Voin Oruwu, Na Nich, Zavoloka теж напишуть нові музичні композиції для проєкту та відіграють живі виступи у Зоні відчуження, які згодом будуть презентовані на YouTube.

І ще трохи про зворушливі відео - брат Біллі Айліш Фіннеас нещодавно презентував кліп “Love is Pain”.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава