Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Alex Hepburn Under

Тіна Кароль презентувала Хеппі Ранку «Двойной рай»

Тіна Кароль презентувала Хеппі Ранку «Двойной рай»
01.11.2021
4491
1 листопада Тіна Кароль завітала до Хіт FM, щоб представити новий альбом. Артистка зізналася, що засмучена через новий локдаун, що почався в Києві. «Все зміниться. Наше артистичне життя взагалі змінюється вже другий рік. Я щодо вакцинацій не жартую взагалі. Але в цілому неприємно», – додала гостя.

Про новий альбом Тіна пожартувала: «На підтримку депресії, щоб ще більше заглиблюватись у неї, - залишайтеся вдома і просто слухайте романтичну музику. Новий альбом можна знайти на всіх стрімінгових платформах. «Двойной рай» - це сексі-вайб, вокально та музично він звучить зовсім по-іншому», - додала співачка.Юля Карпова зізналась, що сприймає вираз «подвійний рай» надто буквально: подвійне щось або поєднання непоєднуваного та дивного. І запитала Тіну Кароль, що найдивнішого в житті вона пробувала поєднати. Артистка відповіла, що найчастіше робить такі експерименти в музиці.

Даня Бєлий привітав гостю з тим, що її кліп швидко потрапив до трендів YouTube. Але виявилось, що для артистки це не випадкове досягнення. «Ми слідкуємо, мріємо, хочемо, ціла команда працює над результатом. Добре, що тут немає фейків, я проти накруток, адже ти потім не знаєш, хто твій глядач і чи є він взагалі», - додала Тіна.

Кліп – це алюзія на фільм «Її звали Нікіта», що був популярним в двотисячні роки. Заради зйомок Тіна Кароль перетворилася на білявку, вдягла сексуальне чорне вбрання та навіть взяла до рук пістолет.Напередодні творці кліпу розповіли про ідею та зйомки на сторінках соцмереж.


В інтерв’ю VOGUE Тіна Кароль розповіла про створення альбому: «Я пропадаю в студії цілодобово, безперервно – і ось результат: три альбоми за рік. «Двойной рай» – дуже вокальний альбом: це естетика повільних треків 2000-х. Я давно не почувалася такою сексуальною, спокусливою, як у цих піснях. Так, я була різною – сміливою та рішучою, меланхолійною та сумною, але настільки сексуальною та мелодійною – ніколи. Я дуже радію цим трекам».

Читайте також, як DANTES презентував Хеппі Ранку кліп "Грустные танцы"

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Руслана

Допомагаємо разом

Ліки для Руслана