Де можна взяти кредит на карту без дзвінків і цілодобово

Де можна взяти кредит на карту без дзвінків і цілодобово
03.11.2021
2517
Для того, щоб оформити банківський кредит, клієнт повинен зібрати відповідний пакет документів, в який в обов'язковому порядку повинен входити документ, що підтверджує платоспроможність позичальника. Зазвичай роль такого документа грає довідка про заробітну плату за останні 6 місяців. Отримати таку довідку можуть тільки офіційно працевлаштовані особи.

У тому випадку, якщо з якихось причин у позичальника немає можливості отримати довідку про свої офіційні доходи або ж банк відмовив у кредиті, отримати кредит можна в мікрофінансовій організації (МФО).

МФО вийшли на кредитно-фінансовий ринок України на початку десятих років, і швидко завоювали популярність у простих громадян, оскільки надають кредити на набагато більш лояльних умовах, навідміну від банків. Швидкий кредит онлайн на карту без дзвінків можна оформити в будь-який час доби, маючи на руках паспорт і ідентифікаційний код.

Головна перевага кредитів МФО полягає в тому, що гроші можна отримати дуже швидко, протягом 1 години або швидше, в будь-який час доби, у віддаленому режимі. Для цього необхідно мати доступ в Інтернет і персональний комп'ютер або смартфон.

Кредит онлайн без дзвінків можуть оформити особи з соціально незахищених груп населення: пенсіонери, безробітні, студенти, жінки, які перебувають у декретній відпустці та ін. Кредити без дзвінків доступні в будь-який час дня і ночі.

Як оформити кредит в МФО

Для оформлення кредиту в МФО необхідно відвідати офіс організації або пройти процедуру реєстрації на сайті. Не всі МФО мають офіси, деякі здійснюють свою діяльність тільки в мережі Інтернет. Перший спосіб ідеально підійде для людей старшого віку, які з тих чи інших причин не можуть або не вміють користуватися Інтернетом, у них немає комп'ютера або смартфона. Офісні працівники допоможуть оформити всі необхідні документи і видадуть кредит готівкою.Оформлення кредиту через мережу Інтернет має ряд істотних переваг. Сам процес не має часових обмежень. Оформляти заявку можна в будь-який час доби. Вона розглядається в автоматичному режимі скоринговою системою, після чого виноситься рішення про надання кредиту.

В обов'язковому порядку клієнт повинен пройти процедуру реєстрації на сайті МФО, в ході якої вказати свої персональні дані. До цього етапу потрібно підійти максимально відповідально, оскільки найменша неточність або помилка може стати причиною відмови в кредитуванні.

Отримавши доступ до персонального кабінету, клієнт повинен прив'язати свою банківську карту і пройти процедуру її верифікації. В обов'язковому порядку карта повинна бути оформлена на позичальника і бути випущена українським банком.

Перед подачею заявки необхідно прорахувати розмір кредитної ставки на кредитному калькуляторі, який зазвичай присутній на сайті організації. Підписуючи кредитний договір, позичальник повинен уважно з ним ознайомитися, знати і розуміти, скільки і коли він повинен повернути грошей МФО.

Умов кредитного договору необхідно неухильно дотримуватися, і не допускати прострочень по платежах, оскільки це призведе до нарахування штрафних санкцій і погіршення кредитної історії, що ускладнить кредитування в майбутньому.

Що робити, якщо не вдається погасити кредит вчасно

У разі виникнення форс-мажорних обставин, які зривають графіки погашення кредитної заборгованості, клієнт повинен заздалегідь подбати про превентивні заходи. Ідеальним рішенням проблеми, що виникла, є пролонгація чинного кредитного договору за умови оплати відсотків по кредиту.

Не всі МФО надають таку можливість, тому, вибираючи ту чи іншу МФО, необхідно спочатку звертати увагу на можливість продовження терміну дії кредитного договору. Деякі організації дозволяють скористатися пролонгацією необмежену кількість разів. На час пролонгації штрафні санкції не нараховуються, а кредитна історія клієнта не погіршується. Однак, треба розуміти, що продовження дії кредитного договору є лише тимчасовим заходом, який дає можливість вирішити фінансові проблеми, основне тіло кредиту потрібно погасити якомога швидше, щоб не переплачувати відсотки, які становлять 2-3% на день.

Партнерський матеріал

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Кроітор Артем, 5 років

Допомагаємо разом

Кроітор Артем, 5 років