Леді Гага вдяглася в Gucci та роздяглася для Vogue

Леді Гага вдяглася в Gucci та роздяглася для Vogue
11.11.2021
3072
Нещодавно в Лондоні відбулась прем’єра фільму «Дім Ґуччі», на яку прийшов майже весь зірковий склад стрічки: режисер Рідлі Скотт, актори Адам Драйвер, Джаред Лето, Аль Пачіно, Джеремі Айронс, Сальма Гаєк та Джек Х'юстон. Найбільшу увагу, звісно, привернула Леді Ґага в фіолетовій прозорій сукні, яка виконала в фільмі головну роль. Звісно, це сукня Gucci, як і решта нарядів, в яких зірка з’являлась на вулицях Лондона. 


Кажуть, що її гра гідна «Оскару» за акторську роботу – адже співачка вже має нагороду за пісню «Shallow» зі стрічки «Народження зірки» 2019 року. Цікаво, що до неї на головну роль в «Домі Ґуччі» претендували Анджеліна Джолі, Пенелопа Крус та Марго Роббі.

Основою сценарію фільму стала книжка Сари Гей Форден «Дім Ґуччі: Сенсаційна історія вбивства, божевілля, гламуру і жадібності». Центральна подія — вбивство Мауріціо Ґуччі, яке відбулося в 1995 році.Напередодні прем’єри Леді Ґага знялась у фотосесії для міжнародних видань журналів моди Vogue Italia та British Vogue. Дивіться найяскравіші образи в різних сукнях та взагалі без одягу.
Дізнайтесь також, хто отримав звання найсексуальнішого чоловіка в світі цього року.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Кроітор Артем, 5 років

Допомагаємо разом

Кроітор Артем, 5 років