Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Oceana Cry Cry

Не тільки смартфон: Apple Watch та інші гаджети для прослуховування музики

Не тільки смартфон: Apple Watch та інші гаджети для прослуховування музики
15.11.2021
2282

Смартфон вже давно став головним гаджетом для прослуховування музики. Його зручно використовувати під час відпочинку, прогулянок, поїздок у громадському транспорті. Однак, у деяких випадках слухати улюблені композиції зі смартфона незручно або навіть неможливо. Наприклад, у тренажерний зал краще приходити з розумним годинником Apple Watch. Він підтримує функцію відтворення музики напряму за умови наявності стабільного інтернет-підключення.
 

Доступ до Apple Music, подкастів та аудіокниг є у всіх Apple Watch в Moyo — розпочинаючи з третього покоління.
 

Високі показники автономності дозволяють слухати треки тривалий час, не відволікаючись на підзарядку. До годинника можна підключати бездротові навушники від Apple та інших брендів. Наприклад, коректно у парі з розумним аксесуаром працюють розробки Соні, Самсунг, Сяомі.
 

Смартгодинники — не єдина категорія гаджетів, здатних відтворювати аудіо. Детальніше про інші рішення — трохи нижче.
 

MP3-плеєри


Буквально 10-15 років тому мініатюрні програвачі займали перше місце в топі портативного аудіооснащення. На задній план вони відійшли через розширення функціональних можливостей смартфонів.
 

Попри зменшення попиту, плеєри не зникли з ринку. Вони досі доступні у продажі у популярних магазинах електроніки. Триматися на плаву їм допомагають такі особливості:
 

  • невеликі габарити та мінімальна вага,
  • бездротові інтерфейси,
  • вбудована пам’ять,
  • гнучкі налаштування,
  • якісні динаміки.


Сучасні MP3-плеєри суттєво відрізняються від своїх попередників. Вони функціональніші, сумісні з великою кількістю аксесуарів, оснащені сенсорними дисплеями та витривалими акумуляторами.
 

Портативні колонки


Для прослуховування музики наодинці підходить «тандем» смартфона і навушників або годинника і навушників. Якщо ж потрібно забезпечити музичний супровід для вечірки або веселих дружніх посиденьок, у використанні навушників немає потреби. Навпаки, необхідний гаджет, який виводить звук «назовні». Портативна колонка — оптимальне рішення. Вона займає мало місця, але грає набагато гучніше, ніж смартфон чи планшет. Компактність — не єдина перевага. Серед плюсів також:
 

  1. широкі можливості налаштування гучності, насиченості звуку;
  2. привабливий дизайн;
  3. сумісність з комп’ютерами, телевізорами, смартфонами;
  4. наявність додаткових можливостей (вбудований мікрофон, фіксація на одязі чи сумці, голосове керування).


Відсутність дротів дозволяє переміщувати колонку з місця на місце та вмикати за межами житла: на задньому дворі, в парку, в лісі.


Крім «кишенькових» гаджетів для програвання музичних композицій підходять такі великі пристрої як: музичний центр, вініловий програвач, телевізор, комп’ютер.
 

Партнерський матеріал

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Нутрідрінк для Яни

Допомагаємо разом

Нутрідрінк для Яни