Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
James Blunt You're Beautiful

Кліп Бумбокс «Імперії впадуть»: фехтування та пікантна сцена в душі

Кліп Бумбокс «Імперії впадуть»: фехтування та пікантна сцена в душі
23.11.2021
5615
Гурт Бумбокс представив нове відео на пісню “Імперії впадуть”. Кліп набрав вже більше 600 тисяч переглядів та потрапив у тренди українського YouTube.
 
За змістом кліп є фіналом трилогії, знятої режисером Стасом Гуренком, до якої входять також роботи “ДШ” та “Ангела”. Мова йде саме про відео, адже пісні за змістом та стилем абсолютно різні та входять до різних альбомів.
 
У кліпі бачимо двох закоханих, які вдягають костюми для фехтування та починають поєдинок. Час від часу вони потрапляють шпагами одне в одного, знімають маски, кричать та нервують. Після поєдинку герой Андрія Хливнюка та його дівчина знімають костюми у роздягальнях, та розуміють, що на їхніх тілах безліч ран та подряпин. Наприкінці відео дівчина приймає душ, та до неї приєднується герой.
 
Режисер кліпу Стас Гуренко пояснив ідею відео так:
 
««Імперії впадуть» - історія про те, як стосунки з коханою людиною, хоч би якими вони були, лишають на нас сліди. І отримавши цей досвід, ми несемо його із собою. Іноді людина з'являється в житті іншої як підтримка, іноді як випробування, яке не кожен здатен пройти. Що робити? Встати та продовжити? Завдати удару в спину чи просто здатися? Кинути зброю та віддатись одне одному? Варіантів безліч, як і безліч тактик у фехтувальному поєдинку»».
 
 
Фронтмен гурту Бумбокс Андрій Хливнюк також подякував усій команді професіоналів, що працювала на знімальному майданчику. Сцену з поєдинком виконували професійні фехтувальники Влада Харькова та Володимир Станкевич, яких теж згадав музикант:
 
«Влада та Володимир грали у сценах фехтування та показали, як поводяться справжні чемпіони – без капризів, без тупання ніжкою, вони кілька годин чекали свого виходу та виклалися на повну. Шкода, що ми мали мало часу на спілкування. Знаєте, найкращий показник того, що робота зроблена добре, ніхто не відчував дискомфорту і, можливо, цей кліп скоро подивляться мільйони - посмішки на обличчях людей. Закінчується зйомка та всі посміхаються. Повірте, воно того варте».
 
 
Наталія Гоцій, яка зіграла дівчину Андрія Хливнюка, навіть розповіла свої враження про пікантну сцену в душі:
 
«Сцени на манежі грати було легко. А ось сцена в душі… Я думала, що це жарт. Немає жодної проблеми у тому, щоб цілуватися на знімальному майданчику. Ми актори і виконуємо свою роботу, але як зрозуміти, що це не вульгарно? Ну і попри турботу команди - було прохолодно. Але ми впоралися швидко. З першого дублю. Або з другого. Чи третього?».
 
 
І ще трохи музичних новин: нещодавно відбулася церемонія American Music Awards, тріумфаторами якої стали BTS, Тейлор Свіфт, Дожа Кет.
 

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава