Наближається найулюбленіше сімейне свято – Новий рік. А разом з ним щорічна проблема – що кому подарувати? Парфуми залишаються одним з найбажаніших подарунків, особливо для жінок. Адже справжня леді на ділову зустріч або на романтичну вечірку «вдягає» зовсім різні аромати, і новий – не зайвий. Звісно, якщо ви точно знаєте, що треба, простіше за все замовити подарунок на сайті, наприклад
https://parfumcity.com.ua/catalog/zhenskie-duhi. Але якщо ви особисто бажаєте вибрати аромат, доведеться йти до реального магазину, а вже потім замовляти онлайн, де завжди вигідніше, до того ж – можна почитати відгуки інших покупців.
Як вгадати з подарунком
Простіше за все - запитати жінку. Але якщо ви бажаєте зробити сюрприз, доведеться провести маленьке розслідування.
Подивіться на туалетний столик. Можливо, її улюблені духи якраз закінчуються. Можна придбати саме такі або «нову модель» - більшість брендів регулярно випускає нові аромати, але зберігає загальний впізнаваний стиль.
Згадайте, яких акторок чи співачок вона часто згадує. Деякі з них рекламують парфуми відомих брендів чи навіть випускають власні продукти, як Дженіфер Лопес. Більшість людей мріють бути схожими на своїх кумирів навіть в дрібницях. Не даремно ж Мерілін Монро свого часу підняла до неба продаж «Chanel #5», коли заявила, що на ніч вдягає на себе лише крапельку цього аромату.
Нарешті, поспілкуйтесь з колежанками чи родичками – жінки добре знаються на смаках одна одної, а ще з задоволенням допомагають робити сюрпризи.
Які бувають аромати
У 1990 році Французьким парфумерним комітетом було затверджено класифікацію ароматів, яка використовується донині. Якщо ви знаєте, які саме духи подобаються людині – можна знайти їх опис в інтернеті та сміливо вибирати нові з цієї групи.
Цитрусові — аромати на основі ефірних олій апельсина, мандарина і бергамота;
Квіткові — створені з есенції живих квітів: троянди, жасмину, бузку та інших;
Деревинні — на основі ефірних олій сандала, кедра, золотобородника;
Східні — аромати на основі мускусу, амбри, кориці та коріандру;
Шкіряні — аромати на основі шкіри тварин (частіше використовуються для чоловічих парфумів);
Шипрові — група названа на честь грецького острова Кіпр. Містять ладан, дубовий мох, пачулі;
Фужерні — складні аромати з деревним мохом, лавандою і кумарином.
Духи чи туалетна вода
Духи — це найдорожчий вид парфумерії, що містить 20-30% ароматичної композиції. Духи коштують найдорожче, тримаються найдовше, але достатньо 2-3 крапель – за вушка, на зап'ястки та в декольте, - щоб залишити відчутний шлейф аромату.
Парфумована вода містить 12-15% ароматичної композиції. Найчастіше вона має пульверизатор, завдяки якому можна зробити «хмарку» парфуму та буквально зануритися в нього. Такий аромат тримається 4-6 годин.
Туалетна вода — найрозповсюдженіший вид парфумерії, містить 6-12 % ароматичної композиції. Цей аромат найлегший, його можна поновлювати протягом дня без ризику «отруїти» оточуючих. Сам термін, кажуть, винайшов Наполеон, який колись у військовому поході вигадав рецепт аромату на основі бергамоту.
Одеколон — найменш концентрований тип парфумерії. Містить лише 5% ароматичних речовин. Вважається «чоловічим парфумом» і часто використовується після гоління.
Тож, відтепер ви знаєте все необхідне, щоб вибрати найкращий парфум. Якщо не на Новий рік – то на День святого Валентина чи 8 березня. Адже приводів для подарунку не бракує!
Партнерський матеріал