Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Lost Capital Gangsta's Paradise

Співачка Minelli завітала на Хіт FM з кліпом «Nothing Hurts»

Співачка Minelli завітала на Хіт FM з кліпом «Nothing Hurts»
29.11.2021
4139
29 листопада румунська співачка Minelli з’явилась у студії найпопулярнішої української радіостанції. Напередодні в неї були концерти в Польщі, і програмна директорка Хіт FM Аня Лісовська жартома попросила, щоб хтось передав співачці запрошення, адже Київ зовсім поруч. І це сталося.

Спершу Лісовська запитала Minelli, скільки разів слухачі на концерті вимагали повторити хіт «Rampampam», який в цьому році очолив хіт-паради кількох країн. Виявилось, що зазвичай ця пісня виконується двічі – в звичайній та акустичній версії, також іноді на біс.

Співачка розповіла, що для композиції «Rampampam» вона спершу написала це слово, а потім навколо нього придумала решту. Для неї дуже важливо, щоб в композиції була фраза або музичний прояв, який слухачі точно запам’ятають та будуть наспівувати або навіть ставити на рінгтони. В новій пісні «Nothing Hurts» теж є «хитрий звук», рефрен – «Тутурутутуту».

Пісня про фатальне кохання «Nothing Hurts» продовжує «Rampampam». В першому кліпі, що зібрав з березня майже 130 мільйонів переглядів, дівчина помстилась своєму ексові, підпаливши його автівку. В другому кліпі героїня просто позує на тлі вишуканих інтер’єрів в різних вбраннях. Але навіть із таким сюжетом кліп за два тижні набрав 2,5 мільйони переглядів.Аня Лісовська впевнена, що трек незабаром з’явиться в програмі «Хітова дюжина».

Що ж до інших нових кліпів - The Weeknd нещодавно представив новий кліп на старий трек «Die For You».

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Руслана

Допомагаємо разом

Ліки для Руслана