Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Felix Jaehn Ain't Nobody (Loves Me Better) (feat. Jasmine Thompson)

Гороскоп на зиму 2021-2022

Гороскоп на зиму 2021-2022
01.12.2021
7288
Овен (21 березня - 20 квітня)Після непростої та плідної осені взимку на Овнів чекає заслужений відпочинок. А якщо відпочинок не чекає, його неодмінно потрібно влаштовувати собі! Позитивні емоції та приємне спілкування зарядять вас енергією та навіть покращать стан здоров'я. У роботі ви можете бути несправедливими до когось, намагайтеся не ображати колег та підлеглих необґрунтованими звинуваченнями – спочатку розберіться у всьому як слід. А зняти напругу вам допоможе, знову-таки, спілкування, до того ж цей період чудово підходить і для нових цікавих знайомств.

Телець (21 квітня - 21 травня)Зима обіцяє бути досить романтичною. У вас з'явиться чимало можливостей для початку нових стосунків, романтичні побачення та зустрічі виявляться вдалими та приємними. Тим, хто вже має другу половинку, вдасться додати щось нове у ваш союз. Ймовірно у вас навіть зміниться саме ставлення до любові. Однак у першій половині зими не варто вносити кардинальні зміни у своє життя, для будь-яких починань буде більш вдалим лютий – це стосується і стосунків з людьми, і робочих питань.

Близнюки (22 травня - 21 червня)Близнюкам зима обіцяє успіх у домашніх справах - період дуже сприятливий для того, щоб оновити інтер'єр будинку, додати затишку вашому житлу, зробити перестановку. Навіть якщо ви від природи зовсім не дизайнер, цього місяця у вас відкриється неймовірна жага до творчості та загостриться почуття стилю. Період гарний і для прийому гостей, налагодження стосунків із родичами у ході дружньої розмови. А ось підписання контрактів та значущі для бізнесу рішення краще відкласти хоча б на другу половину зими.

Рак (22 червня - 22 липня)Цієї зими на вас чекає успіх у спілкуванні з друзями та однодумцями, стосунки з ними стануть більш гармонійними. Тягнутися до вас будуть і зовсім нові люди, з якими у вас до того ж співпадатимуть інтереси та захоплення. Зараз вдалий період для побудови нових планів, у тому числі в особистому житті. А ось ставлення до грошей вам краще скоригувати, не варто недооцінювати свій професіоналізм. Друга половина зими підходить для поїздок, а також встановлення контактів з іноземними компаніями.

Лев (23 липня - 23 серпня)На працьовитих представників цього знаку чекають успіхи в роботі, цей час ніяк не можна пропустити. Пам'ятайте, що сидячи на місці, ви нічого не досягнете, а ось будь-яка ваша активність приноситиме свої плоди. Якщо ви знаходитесь у пошуку нової роботи, є всі шанси скоро її знайти. Зима вимагатиме від вас застосування вже набутих знань та досвіду на практиці, період не дуже вдалий для навчання та засвоювання чогось нового. Друга половина зими допоможе вам успішно вирішити домашні справи, що накопичилися.

Діва (24 серпня - 22 вересня)В особистих стосунках запанує гармонія і взаєморозуміння, сім'я та стосунки стануть для вас справжньою віддушиною. Зірки не виключають також появи нових цікавих знайомств, тож самотнім представникам знаку просто протипоказано сидіти вдома. Втім, ви можете по-новому подивитись і на колишніх знайомих, тож не відмовляйтеся від пропозиції зустрітися з давніми друзями. Друга половина зими принесе успіх в інтелектуальній роботі, допоможе знайти партнерів чи соратників у вашу команду.

Терези (23 вересня - 23 жовтня)Узимку зірки обіцяють вам успіх у професійній діяльності. Ви можете укласти контракт на вигідних умовах, вами будуть задоволені керівники. Можливо, ви будете помічати повторення якихось ситуацій з минулого – це не просто так. Постарайтеся проаналізувати ці ситуації краще, і засвоїти урок цього разу, уникнувши старих помилок. У другій половині зими ви відчуєте потяг до змін у житті, але пам'ятайте, деякі з прийнятих рішень вже не вдасться скасувати.

Скорпіон (24 жовтня - 23 листопада)Зима обіцяє вам успіхи в навчанні - ви як губка вбиратимете нові знання. Це прекрасний час для семінарів, тренінгів, курсів, читання корисних книг, до яких у вас не доходили руки. Саме в процесі набуття нових знань ви зможете познайомитися з цікавими людьми, спілкування з якими продовжиться після закінчення спільного навчання. Також вам варто зайнятися вивченням свого внутрішнього світу і вирішенням проблем, що накопичилися. Для цього вам знадобиться своєрідний екскурс у минуле.

Стрілець (23 листопада - 21 грудня)Зима принесе з собою чимало приємних змін у ваше життя. Можливі переїзди, зміна роботи, але насамперед зміни будуть внутрішніми – вас тягтиме до прекрасного, і згодом внутрішні зміни відіб'ються і на зовнішньому вигляді. Намагайтеся більше усміхатися, і ваша привітність дивовижним чином змінюватиме світ навколо вас. Буде високою також ваша активність у домашніх справах, з'явиться можливість завершити розпочаті раніше справи. А наприкінці зими від вас вимагатимуть концентрації робочі питання.

Козеріг (22 грудня - 20 січня)Зірки обіцяють вам зміну життєвих цінностей та пріоритетів, ви по-новому подивитеся на світ і ваше оточення, внаслідок чого можуть змінитися і ваші стосунки з деякими людьми. У першій половині зими варто докласти зусиль для реалізації ідей, які ви планували раніше, але за які так і не змогли взятися. Зараз саме той період, коли ви за короткий час можете надолужити втрачене. Поставтеся серйозно і до нових знайомств, вони можуть виявитися дуже корисними.
 
Водолій (21 січня - 20 лютого)Узимку на вас чекає успіх у сфері фінансів, вам вдасться знайти нові джерела доходу. Період також вдалий для здійснення покупок, особливо це стосується другої половини зими. На початку грудня рішення та серйозні покупки краще планувати ретельніше, щоб вони були максимально вдалими. Дуже ймовірні випадкові зустрічі з людьми з минулого, також старі чи колишні друзі можуть знову раптово з'явитися у вашому житті. Можливі нові цікаві знайомства, які змусять вас звернути увагу на свій внутрішній світ.
 

Риби (21 лютого - 20 березня)Цієї зими для вас будуть надзвичайно важливими ваші внутрішні переживання, особливо це стосується любовних питань. Можливе виникнення почуттів, які вам захочеться приховати, ймовірні навіть таємні романи. Період також вдалий для відпочинку, для подорожей, нехай і зовсім нетривалих. Будь-які нові місця та враження допоможуть вам відновити сили та впоратися з сумом. Не допускайте переохолодження, аби зимова застуда не зіпсувала вам усі плани.

Налаштовуйтесь на вдалу зиму та заряджайтеся святковим настроєм - наприклад, з новим кліпом Мераї Кері «Fall In Love At Christmas».

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава