Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Хіт FM Тільки хіти!

Сонячне затемнення та молодик 4 грудня: виходимо з коридору затемнень

Сонячне затемнення та молодик 4 грудня: виходимо з коридору затемнень
03.12.2021
2417
19 листопада відкрився коридор затемнень, вплив якого на життя відчуватиметься до 7 грудня. Але 4 грудня вранці відбудуться відразу дві важливі події.

Повне сонячне затемнення

Пік відбудеться о 9:34 за київським часом і триватиме майже 2 хвилини. На жаль, споглядати за досить рідким явищем мають змогу лише мешканці південної півкулі. Але відчуватимуть його всі люди, уважні до астрономічних подій.

Сонячне затемнення – це момент перезапуску аспектів життя, які відповідають за прояви власної волі, взаємодію з соціумом, реалізацію планів.  А затемнення в знаку Стрільця – це шанс змінити власне майбутнє на краще, якщо спрямувати сили на навчання новому та духовне зростання.

Грудневий молодик

Він з’явиться о 9:45 за київським часом, але часом молодого місяця вважаються 2 дні до і 2 дні після події. Варто в цей час підбивати підсумки місяця та позбавлятись від зайвого – як на фізичному плані, та і на духовному. Слухайте свою інтуїцію, звертайте увагу на знаки, що посилає Всесвіт – це допоможе знайти натхнення та допомогу в реалізації планів протягом останніх тижнів року.

Під час затемнення та молодика не варто піддаватися емоціям та здійснювати спонтанні покупки чи дії – про це доведеться пожалкувати. Краще зберігати спокій та витратити час на планування. До речі, після коридору затемнень на вас чекатимуть нові цікаві знайомства та довгоочікувані подорожі – звісно, якщо ви не проґавите шанс.

Якщо ж ви бажаєте зазирнути в своє майбутнє трохи далі - читайте гороскоп на зиму 2021-2022.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава