Як придбати квартиру без рієлтора

Як придбати квартиру без рієлтора
03.12.2021
3629
Одразу після прийняття такого важливого рішення як купівля квартири, у більшості виникає питання щодо того, чи потрібно звертатися до рієлтора, чи ж краще обрати варіант своїми силами. Робота з представником світу нерухомості не завжди відповідає очікуванням, до того ж це додаткові витрати. Співпраця з рієлтором обійдеться в 3-5% від вартості житла. Тому, якщо у вас є час та ви маєте бажання детально познайомитися зі світом нерухомості, то краще обрати квартиру самостійно.

Де шукати варіанти квартир?

Одним із найскладніших етапів при пошуку нерухомості є ознайомлення з усіма варіантами на різних інформаційних платформах. Перед вами стоїть завдання переглянути сотні або навіть тисячі оголошень з варіантами, відсіяти непотрібні та обрати найкращі  для майбутнього перегляду. За даними OLX Ukraine, у 2021 році року кількість виставлених на продаж квартир в місті Ірпінь становить близько 6000 (враховуючи як варіанти в новобудовах, так і на вторинному ринку).

Крім того, існує ще безліч різних сайтів, де можна ознайомитися з асортиментом квартир. Для прикладу, ви можете переглянути всі можливі варіанти на таких сайтах як: OLX, LUN, DOM.RIA, rieltor.ua або ж на сайтах агентств, якщо ви все ж таки вирішили обрати квартиру з допомогою рієлтора. Наша порада - спершу переглянути варіанти на OLX, адже там розміщені тільки найсвіжіші пропозиції.

Також вам слід якомога частіше переглядати сайти з нерухомості, аби одним із перших переглянути всі нові пропозиції, адже так у вас буде більше шансів знайти саме ваш варіант раніше за рієлторів.

Не відкладайте перегляди!

Головне правило - якщо знайшли хороший варіант, одразу записуйтесь на перегляд квартири! Краще дивитися квартиру одразу або ж на наступний день після того, як переговорили з представником забудовника чи продавцем.

Перевіряйте документи! До цього етапу ви повинні підійти з великою відповідальністю. Якщо ви купуєте квартиру в новобудові, потрібно обрати забудовника з хорошою репутацією та з усіма потрібними документами. Можна залучити юриста, який самостійно перегляне всі документи та проконсультує вас. При купівлі житла на вторинному ринку також необхідно уважно перевірити цілий пакет документів: від документів теперішнього власника і технічного паспорта квартири до довідки щодо відсутності боргів за комунальні послуги.Квартири від забудовника! Варіанти нерухомості від БГ Синергія.


БГ Синергія - один із лідерів ринку нерухомості Київської області та Києва. Забудовник пропонує обрати для життя варіанти квартир в різних локаціях Ірпеня та Києва: починаючи від затишних однокімнатних квартир до просторих дворівневих квартир з терасами. Також забудовник пропонує вигідні умови оплати. Це може бути: 100% вартість, розстрочка або ж іпотека. Також можна слідкувати за актуальними акціями та знижками.

Придбати квартиру від БГ Синергія, це:

- безпечно! На сайті забудовника у відкритому доступі розміщені всі пакети документів;
- вигідно! Співвідношення ціни та якості одне з найкращих на ринку нерухомості Київщини;
- зручно! Ми допоможемо на кожному етапі - від пошуку житла до заселення в наші комплекси.

Партнерський матеріал

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Кроітор Артем, 5 років

Допомагаємо разом

Кроітор Артем, 5 років