Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Savage Garden To The Moon And Back

Український фільм "Погані дороги" може отримати премію Оскар

Український фільм
07.12.2021
3168
Стрічка "Погані дороги" потрапила до лонг-листа в номінації на Оскар "Найкращий іноземний фільм". Загалом у лонг-листі 93 стрічки. Шорт-лист із 15 номінантів оголосять 21 грудня.

"Погані дороги" – повнометражний режисерський дебют драматургині та сценаристки Наталки Ворожбит, екранізація її однойменної п'єси, яку ставили в Лондоні та Києві. Стрічка складається з п'яти окремих новел про мешканців Донбасу, чиє життя проходить по обидві сторони від лінії розмежування. П’ять розбитих доріг – п’ять історій про любов, ненависть, довіру, зраду і порушення особистих кордонів на фоні порушення кордонів державних. Сценарій створено на основі документальних історій, зібраних авторкою на Сході України під час роботи над фільмом "Кіборги".

Світова прем'єра драми "Погані дороги" відбулася у програмі "Тиждень критики" Венеційського кінофестивалю у 2020 році, де вона була відзначена другою за престижністю нагородою – премією Circolo del Cinema di Verona як "Найбільш інноваційна стрічка в конкурсі". Під час презентації фільму Наталка Ворожбит повідомила у "Заяві режисера":

«Об'їзні дороги у моєму фільмі ведуть нас до зон конфлікту, де люди, живучі у страху та ненависті, навчилися стикатися з надзвичайними обставинами»Дивіться також, як гурт ТНМК представив на Хіт FM альбом «Ватра».

Фото з facebook.com

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава