Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Kola Чи разом

Юлія Саніна представила на Хіт FM пісню гурту The Hardkiss «Сестра»

Юлія Саніна представила на Хіт FM пісню гурту The Hardkiss «Сестра»
13.12.2021
4691
13 грудня до Хеппі Ранку завітала фронтвумен гурту The Hardkiss, щоб представити кліп та пісню «Сестра».

Даня Бєлий переглянув кліп заздалегідь та був готовий до бійки зі співачкою в японському стилі, хоча б із паперовим ножем. Однак Юлія зазначила, що бійки – це не про неї, вона вміє лише танцювати з віялами. Справа в тому, що у кліпі «Сестра» є танцювальний фрагмент з віялами, який виконує фронтвумен гурту, а дія відбувається на фантазійному Сході.

Карпова зауважила, що The Hardkiss перейшли на новий рівень творчості і тепер б’ють по найважливішому – по сім’ї. Тому підготувала для виконавиці невеличкий сімейний бліц, де змушувала вибирати між «збрехати мамі чи розізлити дракона», «вигородити тата перед мамою чи збрехати мамі, що суп смачний» тощо.

На запитанні «слухати поради родичів чи хто вони такі, щоб поради давати» Юлія вибрала останнє та розповіла, що каже в таких випадках: «Створіть свою групу і робіть там, що хочете». Бєлий уявив, що одного разу вони можуть дійсно все-таки створити групу. Саніна зауважила: «У нас стільки корпоративів, права на пісні є – хай співають».

Далі поговорили про відео. Саніна розповіла, що хоче, щоб кліп вже набрав мільйон переглядів, «а для повного щастя – три», тому закликала всіх його переглянути. А ще розповіла, що «Сестра» - найчуттєвіша пісня про підтримку, дружбу і любов». Наразі кліп має майже 800 тисяч переглядів та вже потрапив у тренди YouTube.Пісня «Сестра» - з альбому The Hardkiss «Жива і не залізна», який вийшов у травні цього року. Вона увійде до треклиста ювілейного шоу «Десять», який гурт представить 18 червня 2022 року на НСК «Олімпійський».

А MONATIK нещодавно зробив кавер на «Старі фотографії» Кузьми Скрябіна.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Реабілітація для Марійки

Допомагаємо разом

Реабілітація для Марійки