alyona alyona востаннє відповіла хейтерам у кліпі «20 ТОНН»

alyona alyona востаннє відповіла хейтерам у кліпі «20 ТОНН»
16.12.2021
3429
Юля Карпова зізналась, що чекала реперку як нікого. Адже «весь 2021 рік ти вигрібала суцільний хейт, суцільні коментарі, цінні поради від псевдо-фахівців і вирішила все це акумулюівати у трек і кліп «20 ТОНН»». Для самої радіоведучої найбільшим «пристьобом» цього року стало те, що хтось написав: в неї недостатньо фотогенічні коліна і їх треба ховати. Вона запитала гостю, що найбільш незвичного писали саме їй.

alyona alyona назвала три типових хейтерських коментарі. Перший: «Село в тобі назавжди. Їдь туди, звідки приїхала». Номер два – про тіло, начебто люди «в тілі» не можуть бути популярними, не підходять для обкладинок і не вписуються в формат. А третій: «ти не така, яка була вчора».Даня Бєлий запитав, чи передивлялась співачка профайли хейтерів, і порадив це робити. Наприклад, в того, кому не подобались коліна Юлі, виявилась конусоподібна голова. А того, хто радив Карповій йти на фітнес та худнути, ведучі називають «пан пузань».

alyona alyona зізналась, що записала трек «20 ТОНН», підбила підсумки року і подумала, що приділяє хейтерам забагато уваги, майже всю кар’єру. Взагалі вона писала альбом про любов до Дениса, але зробила головним треком пісню про любов до хейтерів, за що їй навіть соромно. Реперка обіцяла, що це останній трек, який вона присвячує хейтерам взагалі.

Даня пожартував, що alyona alyona поводилась в соцмережах, як рибалка на ставку: робила багато постів, і кожен ловив хейтерів, як рибу на блешню. Потім гостя відповіла на бліц-питання і нарешті представила трек:

«На будь-який хейт можна реагувати по-різному, і дуже класно, коли ви реагуєте з відкритою душею, з любов’ю і знаєте, зо в кожного з вас є 20 тонн віри в себе, 20 тонн талантів, і треба ними давити тих, кому щось не подобається, робити свою справу якомога краще, йти собі далі і жити щасливо». «Трек і кліп «20 ТОНН» про те, що що б не траплялося в моєму особистому житті, куди б мене доля не завела, я все одно залишаюся людиною, співачкою, реп-виконавицею, яка точно знає, що вона вміє робити добре і буде продовжувати робити це, не дивлячись ні на що», — написала alyona alyona про власне бачення кліпу.

Напередодні виходу кліпу реперка розмістила фото з коханим чоловіком, до якого написала:

«Я хочу всім вам представити Дениса. Це творчий, креативний, дуже веселий і дуже провокативний хлопець. Але водночас він дуже добрий, супер ніжний і супер щирий хлопець, якого я щиро кохаю».

Більшість коментарів під цим дописом – позитивні та схвальні.


Щодо інших українських прем'єр - нещодавно Юлія Саніна представила на Хіт FM пісню гурту The Hardkiss «Сестра».

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Реабілітація для Марійки

Допомагаємо разом

Реабілітація для Марійки