Jamala представила святковий трек «Новий рік з тобою»

Jamala представила святковий трек «Новий рік з тобою»
20.12.2021
2887
20 грудня співачка завітала до Хеппі Ранку, щоб презентувати новинку. Юля Карпова запитала, чим Jamala може похвалитися за підсумками року. Гостя розповіла, що в 2021 випустила лонгплей «Ми» з восьми пісень, EP альбом «5.45» з п’яти треків, максі-сінгл з трьох пісень «#Потайки», «Далі йду» і «Мабуть» і нарешті – новорічний сінгл.

Щодо треку Jamala зізналась: «Я цього ніколи не робила, ніяких святкових веселих новорічних спеціальних пісень не писала. Але сьогодні принесла до вас новеньку свіженьку. Насправді мені здається, що Новий рік – трохи переоцінене свято. 31 грудня треба все з’їсти, все відсвяткувати, все подарувати. А 1 січня почати нове життя… В пісні «Новий рік з тобою» акцент робиться не на «де» або «що», а на «з ким».

Даня Бєлий пожартував, що з цього може статися скандал в ЗМІ з заголовками: «Jamala не поважає Новий рік». Співачка заперечила, що насправді дуже любить свята, і Новий рік так саме святкує. «Але мені хочеться, щоб це було веселе свято без всіляких упереджень», - додала вона.

Презентуючи трек, Jamala підкреслила, що «жоден бубончик не постраждав», адже це новорічний трек без дзвіночків, а це рідкість. Кліп з’явиться 24 грудня, а поки що можна слухати пісню на цифрових платформах.

Напередодні прем’єри Jamala написала: «Моя перша авторська новорічна пісня, натхненна святковим мудом та самоіронією. Насправді в будь-якій незрозумілій ситуації сміх над собою — суперсила і надздібність! Мені хотілось додати в цей Новий рік трохи іронії. А ще нагадати, що всі наші бажання, всі цілі здійсненні! Але ми маємо їх не просто собі загадати з завтрашнього дня, з понеділка, з Нового року. А засинати і прокидатися з ними, йти до мети. Жити з відчуттям мрії. Знати, що все вже відбувається. Я бажаю всім-всім в Новому році не чекати на дива, а вже творити їх. Просто зараз.»


19 грудня Jamala з родиною побувала на концерті своєї подруги реперки alyona alyona, яка минулого тижня теж завітала до Хеппі ранку з кліпом «20 ТОНН».

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Реабілітація для Марійки

Допомагаємо разом

Реабілітація для Марійки