Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Miley Cyrus Flowers

Олександр Пономарьов зібрав українських зірок для різдвяної пісні «Христос Народився!»

Олександр Пономарьов зібрав українських зірок для різдвяної пісні «Христос Народився!»
06.01.2022
3248
Олександр Пономарьов потішив фанів черговою яскравою колаборацією. Співак зібрав українських зірок, щоб заспівати з ними різдвяну пісню «Христос Народився!». 
 
У цьому святковому проєкті, окрім Пономарьова, взяли участь Оля Полякова, DZIDZIO, Леся Нікітюк, ALEKSEEV та PIVOVAROV. Відео було представлене 25 січня до Різдва за західним обрядом. Кліп набрав вже майже 500 тисяч переглядів та досі тримається у трендах українського YouTube.
 
 
Текст та музику написав сам Пономарьов, а у зйомках кліпу взяли участь одразу 70 людей: шестеро артистів, оркестр, дитячий хор та диригент. Співак також поділився, чому вирішив подарувати Україні саме нову колядку:
 
«Якось на Різдво до мене прийшли друзі, і я хотів увімкнути різдвяну українську музику, щоб створити святкову атмосферу в хаті. Намагався знайти хоча б півгодини поспіль української різдвяної музики – нічого не знайшов. Тоді увімкнув американську, якої було на 3-5 годин – будь ласка, слухай, скільки хочеш. І тоді я замислився, почав вивчати, а що ж з колядками? Виявилося, що 100 років тому Леонтович написав «Щедрик». Міркую, а де ж інші? Безліч артистів щороку щось робили на Різдво, якісь проєкти, переспівували одні й ті самі колядки. І тоді подумав: треба написати нову!».А ще святковий настрій вам допоможуть створити 5 класних новорічних фільмів.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Руслана

Допомагаємо разом

Ліки для Руслана