Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
TAYANNA Фантастична жінка

Як дисциплінувати дитину на домашньому навчанні: 3 поради

Як дисциплінувати дитину на домашньому навчанні: 3 поради
06.01.2022
2364
До пандемії та масового застосування карантинних заходів питання організації домашнього навчання було актуальним лише для невеликого відсотка батьків. Нині ситуація змінилася. Батьки шукають ефективні методи організації дистанційного навчання для школярів різних вікових груп. Це питання актуальне і в ситуаціях, коли батьки теж працюють із дому, і в умовах, коли на карантин йдуть лише навчальні заклади.1. Контроль часу перебування дитини в мережі

Більшість дітей легко пристосовується до нового формату. Для нового покоління використання онлайн-сервісів не становить жодних проблем. Але батьки зазначають, що діти проводять в інтернеті забагато часу. Вони продовжують розважатися в мережі після уроків, проводять менше часу на свіжому повітрі. Зниження рухової активності призводить до набору зайвої ваги, розвитку схильності до різних захворювань.

Експерти пропонують простий вихід із ситуації. Замовте на сайті https://www.datagroup.ua/kharkiv/b2c/internet/fiksovanij-internet домашній інтернет у Харкові з під’єднанням послуги «Батьківський контроль». Абонент отримує можливість формувати графік перебування дитини в мережі на власний розсуд. Доступ до інтернету буде здійснюватися згідно зі складеним розкладом.

2. Скористайтеся послугами репетиторів

У більшості дітей не виникає проблем із онлайн-навчанням. Але, на жаль, до такого формату не готові вчителі. Батьки помітили, що нерідко навчання обмежується формальним підходом:

самостійне вивчення тем;

домашні завдання;

онлайн-тести.

Якщо ви помітили, що вчителі вашої школи не викладаються в онлайні на повну силу, знайдіть для дитини репетиторів з найважливіших дисциплін. Заощаджувати на освіті свого чада не варто!

Кваліфікований репетитор допоможе дитині розібратися у новій темі протягом одного заняття. Такі уроки також можна проводити у форматі онлайн. Якщо вам вдасться знайти хорошого педагога, який вміє знаходити підхід до дітей і викладати цікаво, витрати на його послуги будуть цілком виправданими. Це підтверджено досвідом вже багатьох батьків школярів.

3. Плануйте сімейне дозвілля разом із дитиною

Дисципліна та вміння вчасно виконувати всі справи формуються у школяра батьками. Найкращий метод — особистий приклад. Плануйте разом увечері справи наступного дня:

прибирання;

приготування їжі;

активний відпочинок.

Якщо батьки враховують думку дитини та дотримуються встановлених часових рамок на всі справи, школяр навчається дисципліни швидко та без опору.

Робота та навчання у домашніх умовах мають загальний недолік. Зникають межі між простором для відпочинку та роботою. Руйнуються часові рамки. Організуйте окремі зони для роботи та навчання онлайн. Нехай це буде крихітний куточок у квартирі. Але важливо стежити за порядком на робочому місці, дотримуватись графіка відпочинку та виконання інших справ. Такий підхід піде на користь і дитині, і дорослим.

Партнерський матеріал

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Нутрідрінк для Яни

Допомагаємо разом

Нутрідрінк для Яни