Якісно українське

Якісно українське
«Оболонь» представляє:
 
Один з найбільших світових виробників зерна, найдовший в світі музичний інструмент, країна - володар чверті всіх запасів чорнозему на планеті.
 
Так – це Україна!
 
Ми вам розкажемо про справжню українську якість, про речі, якими наша країна пишається сама і збагачує ними цілий світ!
 
Слухайте по буднях. Програма «Якісно українське» - на Хіт FM.
 
Партнер проект – «Оболонь». Цінуємо рідне – даруємо світу.

 
Поділіться цією програмою з друзями!

Свіжий випуск

RE-leaf Те що здавалося мрією – стало реальністю. Пам’ятаєте соцмережами ходила новина про те, що український школяр розробив технологію вироблення паперу з опалого листя? Так от, у Житомирі вже виготовили 2 тонни пакетів з такого екологічного паперу. Пакети можна використовувати замість шкідливих пластикових пакетиків. При цьому для виробництва паперу використовують опале листя, яке б і так пішло на звалище. Мета стартапу «RE-leaf» - 5 тонн паперової продукції щомісяця. А засновник компанії і винахідник Валентин Фречка сподівається, що його технологія завоює світ і допоможе у боротьбі з кліматичною кризою. Ми українці – талановита нація.
59

Всі випуски

PassivDom Виходець з Маріуполя Максим Гербут створив перший у світі дім, який будується усього за день! Уранці клієнт замовляє будинок, а вже ввечері в ньому оселяється. Прилаштувати цей будинок можна на будь-якій землі і за бажання перевезти в іншу точку за кілька годин. Притому цей дім є повністю автономним. Він працює винятково на сонячній енергії власних сонячних батарей. Цю технологію Максим назвав PassivDom. Виготовляється дім за допомогою 3D-друку. Компанія PassivDom була заснована о 2017 році. І на даний момент виконала вже більше 10 000 замовлень у США. І це тільки початок. Українське може бути інноваційним. Доведено.
72
Руслан Багінський Завдяки дизайнеру Руслану Багінському Україна задає тренди на капелюхи всьому світові. Відданими прихильницями капелюхів RB є Мадонна, Джіджі Хадід, Майлі Сайрус, Тейлор Свіфт, Ірина Шейк та багато інших світових зірок. Матеріали про дизайнера друкували у Forbes, Vogue US, Harper’s Bazaar US, Vogue UK, W Magazine, V Magazine, Vogue Italy, а у 2020 році окрему статтю дизайнеру присвятила The New York Times.
24
People.ai Український стартап «People.ai» нещодавно став компанією-єдинорогом. Це велика честь, тому що звання компанії-єдинорога – це дуже рідкісне явище. Такий статус отримують тільки ті стартапи, які докорінно змінюють індустрію та глобально впливають на розвиток та звички людства. Такими компаніями наприклад визнано «Space X» Ілона маска, «Uber», «Airbnb». І тепер до олімпу компаній-єдинорогів потрапив ще й український стартап. «People.ai» - це спеціальне програмне забезпечення, яке в автоматичному режимі покращує роботу менеджерів з продажів. Воно визначає яке навантаження має отримати кожен з менеджерів, щоб працювати більш ефективно. Клієнтами стартапу «People.ai» вже є найбільші технологічні компанії світу.
14
Мелітопольська черешня Мелітопольська черешня отримала офіційне звання географічного бренду. І це не голі слова – щоб офіційно отримати таке звання, виробникам потрібно пройти безліч перевірок та сертифікацій, аби зібрати всі необхідні документи. Звання географічного бренду можуть отримати тільки ті продукти, які мають унікальні смакові якості та виробляються тільки в конкретному регіоні світу. Тепер для мелітопольської черешні відкрити ринки Євросоюзу. Тому що вона відповідає всім вимогам до якісного товару навіть за Європейськими стандартами та визнана унікальним за своїми якостями продуктом. До речі, площа черешневих садів під Мелітополем складає більше 1000 гектарів. Це як чотири аеродроми Бориспіль. Чекаємо літа та мелітопольської черешні!
15
Мед Україна посідає перше місце в Європі і третє у світі за експортом меду. І ми зараз одна з небагатьох країн у світі, що здатні поставляти на ринок великі обсяги натурального меду без домішок синтетики.
45
⌚ Раніше звучали ще раніше
02:49
Rihanna
Diamonds
02:46
Nico De Andrea
The Shape
02:42
Влад Дарвін та Alyosha
Ти найкраща
👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!
📱 Слухайте зі смартфона
Назаренко Максим, 7 років
Допомагаємо разом
Назаренко Максим, 7 років
Київська обл., м. Ірпінь
Діагноз: нейробластома правого наднирника
Мама Вікторія 068-586-92-76