Адель шокувала фанатів кліпом «Oh My God» та скасуванням концертів

Адель шокувала фанатів кліпом «Oh My God» та скасуванням концертів
24.01.2022
4400
Британська співачка Адель, яка в жовтні минулого року повернулась на сцену з кліпом «Easy On Me» після 5-річної паузи, випустила нове відео.

Кліп «Oh My God» викликав у фанів суперечливі відгуки. Дехто вважає його образою церкви, а дехто – гімном свободи волі. В чорно-білому відео Адель з’являється в розкішних сукнях брендів Harris Reed, Louis Vuitton та Vivienne Westwood, одна з яких нагадує костюм Папи Римського. Навколо співачки дивні люди танцюють, читають книги, запалюють стільці та навіть відверто кохаються. В кліпі є величезний пітон та яблука – прозорий натяк на біблейську історію. В фіналі Адель з’їдає яблуко, тобто символічно обирає гріх.

В тексті пісні теж йдеться про спокусу:

Можливо я просто втрачаю розум

Бо це біда

Але відчуваю, що балансую на межі

Між раєм і пеклом

Це битва, в якій я не можу боротися

Я дурепа, але всі думають, що я сліпа

Я ж вважаю за краще бути дурепою, ніж зрадити себе

Я не маю пояснювати себе

Я доросла жінка і роблю те, що хочу

Боже, не дай мені впасти.Менш ніж за два тижні кліп зібрав майже 35 мільйонів переглядів. Не встигло затихнути обговорення відео, як ім’я Адель знов з’явилося в заголовках. Вона скасувала концерти в Лас-Вегасі. Через коронавірус, на який захворіла майже половина її команди, виступ не встигли підготувати. Скасування відбулась менш ніж за добу, тож глядачі вже встигли прибути до Лас-Вегасу, витративши гроші на переліт, готель та квиток, який коштував до 30 тисяч доларів. 

В дуже зворушливому відео засмучена співачка звернулась до глядачів із вибаченнями, а в фіналі відверто розплакалась.


Деяким фанатам Адель зателефонувала особисто. В результаті у коментарях глядачів все ж більше слів підтримки, ніж прокльонів. Щирість та сум співачки не викликали сумнівів. Дата перенесення концерту ще невідома. Але ясно, що нова Адель ще не раз здивує і своїх фанатів, і світовий шоу-бізнес.

Щодо українських новинок - Alyosha нещодавно представила пісню «Моє море» в гостях у Хеппі Ранку.

Фото з facebook.com

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Руслана

Допомагаємо разом

Ліки для Руслана