Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Хіт FM Тільки хіти!

KALUSH та Сальто Назад представили пісню «Сонячна»

KALUSH та Сальто Назад представили пісню «Сонячна»
04.02.2022
3850
4 лютого до Хеппі Ранку завітали Олександр Слободяник (Таб), фронтмен гурту Сальто Назад, та Олег Псюк, соліст гурту KALUSH.
 
Юля Карпова одразу зауважила, що музиканти зніяковіли, коли їх представили справжніми іменами, адже вони більше звикли до псевдонімів. Даня Бєлий думав, що хлопці в студії Хіт FM вперше, але з’ясувалось, що обидва вже бували в гостях і тому почуваються майже як удома.
 
Далі поговорили про пісню. Карпова розповіла трохи передісторії: в 2021 році гурт Сальто Назад оголосив про розпад, розбивши серце ведучої: вона обожнювала пісню «О, мамо», з якою гурт Сальто Назад виступав на Найвідборі на Євробачення. А тепер виявляється, що гурт не тільки воскресає сам, а й оживляє свою пісню 2015 року, зробивши її ремейк. 
 
Юля запитала Олега, в чому ж реальна причина такої колаборації: він справді хотів воскресити пісню чи просто бажав попрацювати з людиною, яка вже була на Нацвідборі і може дати кілька порад. Олег відповів, що друга причина була б доцільною, якщо б Олександр виграв тоді, а не «посів перше місце з кінця в фіналі». 
 
Олег також розповів, що насправді «Сонячна» - його улюблена пісня гурту Сальто Назад, і він хотів дати їй нове життя. До того ж музиканти давно знайомі, тому й виникла ідея такої колаборації. Даня Бєлий порівняв це відчуття з тим, як бачиш виступ якогось коміка, і тобі настільки подобається його жарт, що хочеться, аби він був твоїм. 
 
Юля Карпова зауважила, що не так важливо, що гурт Сальто Назад посів останнє місце на Нацвідборі. Головне, що його пісня стала тоді одним з найгучніших проривів року. Тому ведуча попросила Олександра дати поради Олегу щодо того, як не стати останнім з кінця. Музикант сказав, що «треба просто розслабитись і гарно завалити». Юля зазначила, що він так і зробив у 2017, і запитала, що ж тоді було не так. Співак відповів, що все було так, але судді його «злили».


Олександр Слободяник (Сальто Назад)
 
Далі Карпова запитала у Олега про скандал, пов’язаний з Аліною Паш, яка звинуватила його гурт у плагіаті та використанні схожого мотиву на контрабасі. «Хто на кому хоче хайпонути?» - поцікавилась Юля, а Олег відповів, що це питання риторичне. 
 
Музикант розповів, як насправді все було.

«Це була щедрівка. Ми просто щедрували по квартирах і хтось пустив чутки, що в якійсь нашій щедрівці трошки схожий контрабас, як в якійсь пісні Аліни Паш. Це щоб ви зрозуміли, наскільки це далека історія та наскільки вона взагалі могла бути неважливою. Але я навіть радий, що такий шум роздувся. Потім мені скинули багато пісень зі схожим мотивом – взагалі, контрабас такий інструмент, звучання якого багато де здається схожим», - зауважив Олег.

 
Олег Псюк (KALUSH)
 
Даня Бєлий припустив, що це просто політика популяризації контрабасу і зараз фабрики з виготовлення цього інструмента мають багато замовлень. Юля запропонувала Олегу пройти бліц-опитування, яке дало б зрозуміти, чи схильний він до крадіжок. Потім Карпова нагадала, що зовсім скоро можна буде голосувати та підтримувати гурт KALUSH на Нацвідборі на Євробачення.
 
Зрештою хлопці презентували нову пісню: 
 
«Представляємо нашу спільну сонячну пісню «Сонячна» та бажаємо, щоб у вас все в житті було сонячно».
 
Лірична композиція «Сонячна» 2015 року гурту Сальто Назад отримала новий подих завдяки виконавцям KALUSH та Skofka Ремейк зберіг загальний зміст та посил, проте в ньому поглиблюється певний мікс реггі та хіп-хопу, а реп — родзинка, що додає динаміки та робить трек багатогранним. 
 
 
Читайте також про новинку від Рікі Мартіна, який оголився в кліпі «Otra Noche en L.A.».

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Руслана

Допомагаємо разом

Ліки для Руслана