Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Хіт FM Тільки хіти!
👇 Пишіть ранковому шоу Хеппі Ранок 👇

Alina Pash не представлятиме Україну на Євробаченні-2022

Alina Pash не представлятиме Україну на Євробаченні-2022
16.02.2022
21706
12 лютого Alina Pash з піснею "Тіні забутих предків" набрала найбільшу кількість балів в фіналі Національного відбору учасника від України на конкурс Євробачення-2022. Друге та третє місце отримали Kalush Orchestra та Wellboy.

Але потім у ЗМІ з’явилась інформація про підробку документів, які підтверджували законність перетину кордону України під час поїздки співачки до окупованого Криму.

16 лютого Alina Pash написала в Інстаграмі: «Виявилося, що поки ми чекали офіційну відповідь на мій запит від Прикордонної служби, член моєї команди намагався знайти цю інформацію якомога швидше і обрав не той шлях, який би погодила я чи будь-хто інший з нас».

Згодом співачка повідомила, що розриває стосунки зі своїм директором та вибачилась від імені свого проєкту перед українцями та перед Суспільним мовником.

«Я громадянка України, Я дотримуюсь законів України, стараюсь нести традиції та цінності України в світ. У що вилилась ця історія - це зовсім не те, що Я закладала у свою пісню.
Я артистка, а не політик. У мене немає армії піарників, менеджерів, юристів аби протистояти усій цій атаці та натиску, зламам моїх соціальних мереж; погрозам. А також абсолютно неприйнятним формулюванням, які дозволяють собі люди, не розібравшись у ситуації та забувши про гідність кожного громадянина України
Я не хочу цієї віртуальної війни та хейту. Головна війна зараз – це зовнішня, яка прийшла в мою країну в 2014 році.
Я не хочу далі бути у цій брудній історії. З важким серцем Я знімаю свою кандидатуру як представника України в конкурсі Євробачення. На жаль. Мені справді дуже жаль.»Однак за інформацією Суспільного мовника, рішення про припинення участі співачки у конкурсі прийняв Оргкомітет Нацвідбору. Підставою рішення про те, що співачка не представлятиме Україну на Євробаченні-2022, стала офіційна відповідь Державної прикордонної служби від 16.02.2022 року щодо недостовірності інформації, яка була надана Суспільному мовнику.
 
За правилами відбору на Євробачення, в подібному випадку країну представляє той, хто опинився на другому місті. Це Kalush Orchestra. До речі, це єдиний з фіналістів Нацвідбору, хто не брав участь в проєкті Хіт FМ LIVE.

Фото з архіву Хіт FМ

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Нутрідрінк для Яни

Допомагаємо разом

Нутрідрінк для Яни