Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Хіт FM Тільки хіти!

Гороскоп на весну 2023

Гороскоп на весну 2023
28.02.2023
5615
Нарешті весна! Попри всі негативні пророцтва – темна та холодна зима вже позаду. Далі зірки обіцяють зміни тільки на краще. А саме… 

Овен (21 березня - 20 квітня)Незалежно від того, куди були спрямовані ваші старання останнім часом, вони дадуть свої результати саме цієї весни. Особливо пощастить тим, хто був захоплений конкретною метою і цілеспрямовано рухався до неї, чи то був пошук нової роботи, чи просування бізнесу, чи поліпшення стосунків у родині. Закінчивши зі старими справами на початку весни, вже у квітні ви можете сміливо ставити перед собою нові цілі, до яких рухатиметеся тепер.

Телець (21 квітня - 21 травня)Якщо ви останнім часом проводите вечори в телефоні і не можете змусити себе призначити зустріч або кудись вийти, не поспішайте звинувачувати себе в надмірній лінивості. Можливо, ви інтуїтивно відчуваєте, що зараз найсприятливіший час саме для комунікації в інтернеті – будь-яке спілкування, робота з просування вашого бізнесу, реклама в інтернеті будуть особливо ефективними цієї весни. Але уже в травні варто починати переключатися з віртуального спілкування на реальне.

Близнюки (22 травня - 21 червня)Ваші комунікативні навички будуть дуже доречними цієї весни - все те, що не встигнете сказати ви, скажуть інші. Тож намагайтеся першими озвучувати свої ідеї керівництву, говорити про свої емоції близьким та висловлювати те, що думаєте, людям в обличчя, а не за їхньою спиною. А у другій половині весни настане черга сприймати нову інформацію – на користь підуть будь-які майстер-класи та тренінги.

Рак (22 червня - 22 липня)На початку весни вам здаватиметься, що життя вирішило випробувати вас на кмітливість. Траплятиметься багато дивних ситуацій, з яких вам не завжди буде легко виплутатись. Але рішення завжди є і допомога приходитиме вчасно, тож не поспішайте засмучуватися. Крім того вже в травні успіх перейде на ваш бік, і ви відчуєте справжнє полегшення. 

Лев (23 липня - 23 серпня)


Цієї весни у вас з’являтиметься безліч креативних ідей, але вам може не вистачати красномовства, щоб їх правильно висловити. Тож найкраще у цей період висловлюватися письмово, і стосується це не тільки роботи, а й спілкування з близькими людьми. У травні ви відчуєте неймовірний приплив сил, залишиться лише вирішити, куди направити цю енергію.

Діва (24 серпня - 22 вересня)Досить ігнорувати власні бажання та потреби, варто починати діяти самим і дбати про себе, а не лише про інших. Також вам слід простіше ставитися до критики - вчіться вилучати з неї користь і пораду для себе, а не суцільну шкоду для власної самооцінки, зайва вразливість вам зараз зовсім ні до чого.

Терези (23 вересня - 23 жовтня)Зірки чекають, поки ви проявите ініціативу. Попри вашу нелюбов першими писати, дзвонити або щось пропонувати, саме зараз час поступитися своїм принципам. Цієї весни ініціатива зовсім не буде шкідливою для вас, навпаки. І якщо ви виявите належну сміливість, вже в травні ви будете самі собі дякувати за те, що не побоялися бути наполегливими.

Скорпіон (24 жовтня - 23 листопада)Весна обіцяє бути доволі емоційною. Іноді вам здаватиметься, що ви втрачаєте над емоціями контроль – щоб цього не відбувалося, намагайтеся зосереджуватися на позитивних сторонах життя і уникати конфліктів. У березні вам знадобиться сили та енергія для реалізації задуманого, не варто витрачати її на сварки та негативні думки.

Стрілець (23 листопада - 21 грудня)З приходом весни вам захочеться тотального оновлення в усьому, і це бажання дуже доречне! Зірки заохочуватимуть будь-які ваші експерименти, все, що від вас потрібно – бажання та трохи сміливості. Ви можете кардинально змінити стиль, або зайнятися якоюсь новою справою - не дозволяйте собі сидіти на місці і перетворювати життя на рутину. Найактивніші зміни краще планувати на травень, але готуватися до них варто розпочинати вже зараз.

Козеріг (22 грудня - 20 січня)Цієї весни вам здаватиметься, що всі обставини намагаються заплутати вас - поради близьких будуть зовсім різними, а факти суперечити один одному. Просто доля випробовуватиме вас на здатність приймати самостійні рішення, тільки вони виявляться правильними. Тому не дозволяйте чужим порадам збивати вас з пантелику: все, що вам потрібно знати, ви знаєте самі, тож довіряйте своєму досвіду та інтуїції.

Водолій (21 січня - 20 лютого)


У цей період для вас буде важливою впевненість у собі, а отримати її допоможуть деталі – навіть зовнішні. Це не означає, що вам потрібно терміново змінювати зачіску і одягатися зухвало, досить просто добре підібраних кольорів в одязі та доглянутого зовнішнього вигляду. Це зарадить вам не тільки в роботі, а може і допомогти налагодити особисте життя і привабити дуже цікаву людину, якщо ви поки що самотні.
 
Риби (21 лютого - 20 березня)Мовчання – золото, і зважати на це бажано до того, як ви вирішите поділитися з кимось своїм секретом. Загалом цієї весни будь-які необдумані висловлювання можуть зіграти з вами злий жарт. Намагайтеся нічого зайвого не говорити керівництву чи недоброзичливим людям, тоді все буде гаразд. А от рідних краще зайвий раз похвалити, ніж висловити якусь претензію, і ви самі побачите, як покращиться атмосфера в родині.

І ще одне позитивне зіркове пророцтво: ALEKSEEV закликав українців повертатися з піснею "Варшава – Київ".

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Реабілітація для Марійки

Допомагаємо разом

Реабілітація для Марійки