Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Rasmus In The Shadows

Анджеліна Джолі закликала активніше допомагати українським НДО

Анджеліна Джолі закликала активніше допомагати українським НДО
06.06.2023
1015
Світові зірки продовжують привертати увагу до подій в Україні як особистими візитами, так і постами в соцмережах. Голлівудська акторка Анджеліна Джолі рік тому відвідала Львів, де зустрілась з біженцями та мешканцями дитячого будинку. А також стала героїнею одного з найяскравіших мемів за час повномасштабного вторгнення, коли зірку не впізнав львівський школяр.Цього разу Джолі звернулась до підписників в інстаграмі (а це авдиторія в 14.5 мільйонів) із закликом активніше допомагати недержавним організаціям, адже, як йдеться в дописі:

«Національні НДО в Україні отримали лише 0,003% коштів, зібраних за кордоном. Ця модель має змінитися на пряму підтримку місцевих організацій. Це зміцнює громадянське суспільство, дає більше самовизначення місцевим громадам і гарантує, що всі кошти від пожертвувань спрямовуються на підтримку місцевої економіки. Місцеві організації з командами громад, які вони представляють, пропонують найефективніший, гідний і стійкий спосіб підтримки громад, які переживають травми та відновлюються після війни, переміщення та зміни клімату.» В тексті є згадка про деякі НДО та посилання на повний перелік.


В якості ілюстрацій акторка вибрала світлини свого друга, фотографа та засновника організації Legacy of War Foundation Джайлза Дьюлі. Нещодавно він завітав до Києва, де зустрівся з Президентом України Володимиром Зеленським та амбасадорами платформи UNITED24, а також хотів познайомитись з псом Патроном, але зустріч не відбулась. Пізніше найвідоміший пес планети записав для Дьюлі зворушливе відео.


Разом з Джайлзом Дьюлі Київ нещодавно відвідала інша кінозірка – Міша Коллінз.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона