Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Metro Boomin Creepin' (feat. The Weeknd & 21 Savage)

Оля Полякова випустила щемливий кліп "Дякую" до Дня Незалежності

Оля Полякова випустила щемливий кліп
16.08.2023
1920
Напередодні Дня Незалежності України Оля Полякова випустила пісню та кліп "Дякую". Відео в перші ж дні набрало сотні переглядів.
 
Співачка присвятила пісню усім героям нашого часу - людям, які своєю щоденною працею, мужністю та сміливістю наближають найбажаніший день - день Перемоги. Мова про військовослужбовців, волонтерів, енергетиків, працівників ДСНС, медиків та усіх, хто робить свій вклад у майбутнє нашої країни.
 
Пісня - про день, коли Україна здобуде перемогу та про гірко-солодкі емоції, які наповнять серця українців того дня. 
 
"У той день з присмаком щастя і горя
 
Я скажу "дякую"
 
У той день на межі радості й болю
 
Я скажу "дякую"
 
У той день я подивлюсь в чисте небо
 
І скажу "дякую"
 
У той день, у той день"
 
За словами Полякової, вона навмисно відвела головну роль у відео українським героям, з якими знайома. У зйомках кліпу взяли участь; оборонець Маріуполя Михайло Діанов, військовослужбовці ЗСУ Валентин Науменко, Євгенія Емеральд, Рейнджер, Ірина iSky та Павло Зайченки, волонтерки Світлана Легка, Ярина Гордієнко, Катерина Коверега та Наталія Лелюх, зоозахисники Анастасія Тиха та Олексій Суровцев, реабілітолог Назар Борознюк та енергетик ДТЕК Олександр Пирогов.
 
 
У кліпі співачка також подякувала іншим країнам, які підтримують Україну, використавши прапори цих країн та слово "дякую" різними мовами.
 
Режисерка кліпу Катя Царик зізналася, що для неї також багато значить ця робота, а також, що це єдина тема з якою їй наразі комфортно працювати.
 
“Найбільше мені сподобалось те, що в цій пісні звучить слово “Дякую”. Це те, про що я весь час думаю. У цей жахливий для усіх нас період життя, нам завжди треба знаходити те, за що і кому подякувати. Я дуже вболіваю за цей кліп і я рада, що Оля запросила мене для такої дуже відвертої та кіношної роботи. Для мене це класний досвід і якраз, напевно, це єдина тема та єдина стилістика, в якій зараз я готова працювати”, - розповіла вона.А співак POSITIFF нещодавно випустив пісню "Небо нахилю" про повернення з зони бойових дій.
 

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава