Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Pianoбой Шампанські очі

Go_A представили саундтрек "Ворожила" до фільму "Довбуш"

Go_A представили саундтрек
31.08.2023
3478
Солістка гурту Go_A Monokate (Катерина Павленко) презентувала містичну роботу "Vorozhyla" разом зі своїм гуртом. Цей трек є лейтмотивом до фільму "Довбуш", який вже йде в кінотеатрах.
 
Текст пісні Катерина написала сама, музику - разом із Артемом Єфімовим. Але це ще не все - Катерина зіграла у фільмі роль мольфарки, яка рятує малого Олексу Довбуша після удару блискавки, виконавши стародавній обряд.
 
 Творці фільму зазначають, що на створення роботи "Vorozhyla" співачку надихнув саме образ, який вона втілила у стрічці. 
 
"В пісні навіть звучить замовляння, котре вона проговорює під час ритуалу зцілення", - додають вони.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Go_A (@go_a_band)

 
Кліп "Vorozhyla", як і пісня надзвичайно містичний. Окрім кадрів з фільму бачимо солістку гурту у яскравому образі, яка співає при сильному вітру. Згодом починається дощ, спалахи блискавки, що роблять кадри ще містичнішими. Кліп закінчується ударами грому.
 
 
Фільм "Довбуш" є пригодницько-історичним, він розповідає історію опришківсього ватажка Олекса Довбуша. Юнак прагнув вільно жити на своїй землі, але доля визначила інакше і чоловікові довелося взяти до рук зброю та очолити повстання, аби його мрія здійснилася.Творці фільму обіцяють, що переглянувши фільм можна відчути багатовікову магнетичну силу, що таїться в глибині Карпатських гір.Фільм був презентований до Дня Незалежності України - дізнавайтеся як інши українські зірки відзначили це свято.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Реабілітація для Марійки

Допомагаємо разом

Реабілітація для Марійки