Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Хіт FM Тільки хіти!

Alyosha та Vlad Darwin випустили останню дуетну пісню "Причастя"

Alyosha та Vlad Darwin випустили останню дуетну пісню
04.10.2023
1839
Дует музикантів Alyosha та Vlad Darwin - один з найчуттєвіших на українській сцені, до того ж він має тринадцятирічну історію. Виконавці потішили фанів новою спільною роботою - піснею "Причастя", але водночас засмутили звісткою, що ця робота - остання для дуету. Причину такого рішення музиканти не розкрили.
 
Слова та музику до пісні "Причастя" написав Vlad Darwin. Музикант розповів, що писав пісню з думкою про Alyosha та про те, що прагнення до справжньої любові як своєрідного причастя життя є єдиним рятівним почуттям для таких родин, як Оленина -  змучених війною. 
 
"Бажання помсти, біль провини, роз’єднаність родин, беззаконня, зради та депресії — про ці реальні виклики з життя українців співається у новій та останній пісні дуету Alyosha & Vlad Darwin «Причастя»", - підкреслив автор.
 
 
Alyosha додала, що пісня дуже відгукнулася їй, адже вона - про справжнє кохання.
 
"Цїєю піснею Влад потрапив в саму гарячу точку моїх емоцій на той момент, та і на зараз теж. Через пісню він дав можливість висловитися так, як ти хотів би, але не можеш це зробити в звичайному житті… Я впевнена, мільйони українців чітко відчують і зрозуміють сенс. Дуже прагну, щоб ця пісня знайшла своє місце в плей-листах усіх, хто цінує справжнє кохання! ",  - додала співачка.
 
Вперше цю танцювальну та водночас ліричну пісню було представлено на на музичній премії Muzvar Awards 2023.
 
 
Пісню виконавці випустили з мінімалістичним кліпом, де музиканти у яскравому вечірньому вбранні пристрасно танцюють в урочистій залі. І ще про музичні новинки - Потап випустив колискову для України "Тихої ночі".

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Реабілітація для Марійки

Допомагаємо разом

Реабілітація для Марійки