MONATIK випустив відремонтовану пісню та кліп "Сильно"

MONATIK випустив відремонтовану пісню та кліп
09.10.2023
1258
Від початку повномасштабного вторгнення MONATIK взявся на ремонтування своїх популярних пісень - тобто перевипуск їх українською. Нещодавно співак представив і відремонтовану версію хіта "Сильно" разом з кліпом.
 
Вибираючи пісні, які отримують нове дихання, співак прислухається до побажань прихильників.  За словами артиста, про пісню "Сильно" його часто просили, адже вона вже протягом кількох років була справжнім хітом на родинних святах українців.  Нову версію фани вже могли почути на живих виступах, адже вже більше року саме ця версія виконується на благодійних концертах  “ART Оборона”. Команда співака запевняє - з перших слів фани починали підспівувати.
 
MONATIK представив нову версію пісні "Сильно" чуттєво та зворушливо:
 
"Це твій портрет. Точніше це процес його створення та емоція, яка завмерла назавжди у цій мелодії поки ти літаєш уві сні.
Якби слова були спроможні стати картиною. Я б намалював тебе саме такою. Сильно красивою..."
 
 
Разом із новою версією, співак презентував і відремонтований кліп. Свого часу він отримав декілька нагород в рамках українських музичних премій. Режисеркою кліпу стала Таню Муіньо - номінантка на Grammy та близька подруга співака.
 
Зйомки кліпу відбувалися в Національному центрі "Український Дім", що знаходиться в центрі Києва - там регулярно відбуваються різноманітні виставки. В кліпі дівчина в сповільненій зйомці падає з великої висоти у величезний басейн, де з нею відбуваються різні метаморфози. Наприкінці відео героїня знову стоїть на горі, а  MONATIK каже, що не хотів її розбудити, натякаючи, що все це було сном.А Alyosha та Vlad Darwin нещодавно випустили останню дуетну пісню "Причастя".

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Реабілітація для Марійки

Допомагаємо разом

Реабілітація для Марійки