Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Kola Чи разом

Коридор затемнень у жовтні: чого остерігатися та чекати

Коридор затемнень у жовтні: чого остерігатися та чекати
13.10.2023
2443
Жовтень 2023 року буде непростим, адже на нього припадає два затемнення - місячне та сонячне. Період між ними називають коридором затемнень. Розповідаємо, скільки він триватиме та що від нього чекати.
 
Коридор розпочнеться з cонячного затемнення у знаку Терези 14 жовтня, а закінчиться місячним затемненням у Тельці 28 жовтня. Саме ці дві дати є найбільш важливими, однак вплив коридору затемнень відчуватиметься кілька днів до та після нього.
 
Астрологи наголошують, що період між затемненням завжди є напруженим: люди схильні робити помилки, спотворено сприймати інформацію та нетипово для себе реагувати на різні події. Логіка часто погано працює, у людей виникає враження, ніби щось затьмарює їм прийняття правильних та зважених рішень. Багато людей скаржаться і на перепади настрою, несподівані напади гніву та агресії, а також різку зміну самопочуття протягом дня.

 
Однак коридор затемнень пов'язаний не лише з негативом, він має велике кармічне значення. Cаме завдяки цьому періоду можна вийти з важких ситуацій, які зайшли в глухий кут, позбавитися від непотрібного та завершити складні кармічні зв'язки. Тож важливо гідно проходити всі випробування та вірити в перемогу добра.
 

Що не варто робити в коридор затемнень

 
Призначати планові хірургічні втручання
 
Переїжджати у нове житло 
 
Укладати договори та підписувати документи без нагальної потреби
 
Починати нові романтичні стосунки

 

Що варто робити

 
Перевіряти будь-яку інформацію
 
Уникати ризиків
 
Висипатися
 
Займатися духовними практиками.

А також, не забувайте вживати найкорисніші продукти осені - розповідаємо, які саме.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Руслана

Допомагаємо разом

Ліки для Руслана