Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Brainstorm Maybe

ХАС повернувся до Хеппі Ранку, щоб презентувати альбом "Любов на любов"

ХАС повернувся до Хеппі Ранку, щоб презентувати альбом
15.10.2023
676
13 жовтня репер ХАС завітав до Хеппі Ранку, щоб представити новий альбом «Любов на любов», а також кліп на пісню «Цілуй мене». 
 
В минулому Назар Хассан був ведучим ранкового шоу на Хіт FM, тому зустріч почалась з обміну жартами. Юля Карпова, яка працювала разом з ХАСом, представила гостя так: «В кожної дівчинки був цей випадок, коли в тебе вже нове життя, нові стосунки, і ти йдеш щаслива, а назустріч він – колишній». «Тут головне – не зустрітися в той час, коли вона на класних підборах в лабутенах, а ти з шавухою в руках», - додав Ігор Шклярук. Рома Мельник навіть запропонував Ігорю вийти зі студії, вимкнути світло і залишити ХАСа з Юлею самих, а потім зізнався, що трохи ревнує, бо з хлопцями гість просто привітався, а з Карповою обіймався кілька хвилин. 
 
Але виявилось, що в Юлі теж є претензія до колишнього колеги: «Я бачила все в цьому житті, я бачила зради, коли друзі видавали себе за недругів і навпаки, але ніколи не бачила більшої прикрості, ніж коли ти дав всім послухати свій альбом, окрім мене. Що стало з нашими стосунками?» - емоційно запитала ведуча. «Ти пам’ятаєш ті роки, коли слухала нові пісні тільки ти, більше ніхто?» - запитав ХАС у відповідь. «Я вирішив, що мені соромно показати тобі ту любов, яку я тобі не показував в ті роки, коли ми працювали разом. Мені спочатку треба побачити твої очі, а потім вирішити, чи поділитися з тобою цим сокровенним, про що ти завжди знала». 
 
В розмову двох «колишніх» втрутився Роман: «Ми тільки з Ігорем влились, щодня робимо Юлі каву, масаж, солі розганяємо, жартуємо, а ти прийшов – і за дві хвилини все зіпсував. Але життя йде. Це шоу-бізнес, тут треба ставити крапки. Ти мужчина, ти маєш показати, що твоя колишня – це вчорашній день». «Залиш її в спокою вже», - додав Ігор. А далі хлопці-ведучі запропонували реперу зачитати такий фрістайл, після якого жінка зрозуміє, що не треба його навіть згадувати, адже: «В неї вже є такі пацани, з якими є майбутнє». ХАС спочатку заявив, що за жодні гроші такого не зробить, бо це найулюбленіший тригер в його житті, але потім фрістайл експромтом все-таки прочитав.
 
Далі мова нарешті зайшла про нову пісню та кліп. «Пам’ятаєш, як до нас приходили артисти, і розказували, що пишуть пісні про любов, а ми з них ржали, мовляв: серйозно, більше нема про що розказати?», - звернувся ХАС до Карпової. «Я хочу вибачитись перед всіма артистами, з яких я сміявся. Писати про любов – то дуже тяжко. По-перше, треба заглибитись десь в середину себе, по-друге ще й наважитися це озвучити. І чесно кажучи, я не знаю, що я буду робити з цими піснями наживо, бо це напевно найособистіше, що я писав за все життя. Тепер можете жартувати», - завершив репер. 
 
Роман спробував пожартувати, що розуміє як важко придумати іншу риму на слово «любов», ніж «кров». Але ХАС запевнив, що саме такий прикол вже чув на іншому радіо.
 
Прем’єра пісні відбулась наживо в етері Хіт FM. Якщо ви її пропустили – подивіться драматичний та чуттєвий кліп на пісню «Цілуй мене».
 
 
В описі до відео ХАС зізнався: «Готуючись до зйомок відео, ми пішли найскладнішим шляхом. “Цілуй мене” емоційно та за змістом досить важка пісня, і сюжет відео на неї розповідає теж непросту історію. Тобто це тримає увагу глядача і на словах пісні, і на самій картинці. Цим відео ми хотіли донести те, що ми всі дуже переоцінюємо себе в житті інших. Ми думаємо, що коли нас не стане, то життя зупиниться. Насправді це не так. Проходить час, біль стихає, життя продовжується далі і люди продовжують жити далі.»
 
ХАС також повідомів, що концерт, який мав статися 13 жовтня в Києві, за певних причин переноситься на 24 жовтня.

Про інші події в українському шоу-бізнесі: нещодавно MONATIK випустив відремонтовану пісню та кліп "Сильно".

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава