Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Sarah De Warren This Is The Life (feat. Charming Horses, Hanno)

Мадонна почала світовий тур, загорнувшись у прапор України

Мадонна почала світовий тур, загорнувшись у прапор України
15.10.2023
1086
Всесвітньовідома співачка Мадонна почала свій світовий тур приголомшливо - вже на першому концерті у Лондоні вона розгорнула та накинула на плечі прапор України під гучні оплески глядачів. З синьо-жовтим прапором вона наживо заспівала пісню "Don’t Cry for Me Argentina".
 
 
Від перших днів повномасштабного вторгнення співачка відкрито демонструвала свою підтримку України. Вона одразу ж закликала допомагати нашій країні та жорстко засудила російську агресію. Також вона неодноразово публікувала у соцмережах кадри руйнувань українських міст.
 
"Безглузде та жадібне вторгнення Росії в Україну повинно бути зупиненим!!
Будь ласка, надішліть гуманітарну допомогу, щоб допомогти мільйонам громадян України, чиї життя постраждали від цієї кризи саме зараз!!
Путін порушив усі існуючі угоди про права людини. Путін не має права намагатися знищити існування України. Підтримуємо вас, Президент Зеленський!! Ми молимось за вас і вашу країну! Благослови вас усіх Бог!
Давайте не відчувати себе безпорадними перед геополітичними діями такого масштабу.
Є речі, які ми можемо зробити.
Слава Україні! Героям слава!", - писала вона.
 
 
Український дизайнер Руслан Багінський повідомив, що на концерті вона та її балет також виступили у створених ним капелюхах. Він подякував їй за співпрацю, підтримку та натхнення.
 
"Це підтримка не лише мене, це підтримка моєї країни. Наша перемога приходить і через культуру, і через єдність. Через відсутність страху. Ви завжди були прикладом цього, і ви дійсно маєте це на увазі», - додав Руслан у дописі.
 
 
І ще трохи про новини шоу-бізнесу - репер ХАС повернувся до Хеппі Ранку, щоб презентувати альбом "Любов на любов".

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Реабілітація для Марійки

Допомагаємо разом

Реабілітація для Марійки