Диктант національної єдності 2023: коли, хто читатиме та де слухати

Диктант національної єдності 2023: коли, хто читатиме та де слухати
26.10.2023
1819
Щороку святкування Дня української писемності та мови не обходиться без важливого заходу - всеукраїнського диктанту, який пишеться тисячами українців одночасно. Цього року Радіодиктант національної єдності відбудеться 27 жовтня. Трансляція радіодиктанту почнеться об 11:00.
 
Вже відомо, що авторкою тексту для цьогорічного диктанту стала поетеса Катерина Калитко. Читатиме ж його актор Олексій Гнатковський, який виконав роль Івана Довбуша у фільмі «Довбуш».
 
 
Написання диктанту єдності стає дедалі популярнішим щороку. У 2022 році захід був проведений вперше в умовах воєнного стану, що не завадило українцям долучитися до диктанту. Ба більше, саме минулого року було встановлено рекорд кількості учасників - їх було більше 20 тисяч. Українці писали і в бомбосховищах, і на фронті. Тоді авторкою тексту стала українська письменниця та режисерка Ірина Цілик, а читала його акторка театру та кіно Ада Роговцева.
 

Де слухати трансляцію диктанту


-  наживо в ефірі телеканалу Суспільне Культура
-  на YouTube-каналі Українського Радіо
 - на платформі Суспільного у Facebook

 

Куди надсилати диктанти на перевірку 

 
Паперові листи можна надіслати поштою на адресу: Київ, 01001, вул. Хрещатик, 26. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше 29 жовтня.

Можна також сфотографувати чи відсканувати текст (у форматі .jpg, .png, .jpeg, .tiff, .pdf) і надіслати його на rd@suspilne.media. Листи приймаються до 11:00 30 жовтня - саме тоді на сайті Українського радіо та Суспільного Культура оприлюднять текст Радіодиктанту національної єдності.

А на вихідних не забудьте перевести годинники - читайте, як саме.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Реабілітація для Марійки

Допомагаємо разом

Реабілітація для Марійки