Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Shumei Біля тополі

Визначено десятку фіналістів Нацвідбору на Євробачення

Визначено десятку фіналістів Нацвідбору на Євробачення
17.11.2023
2044
Нещодавно Суспільне Мовлення оголосило лонглист із 20 українських виконавців, один з яких стане представником України на Євробаченні у 2024 році. Тепер цей список скорочено і нарешті ми знаємо десятку фіналістів, а також назви пісень, з якими вони планують підкорювати Європу.
 
До фіналу Нацвідбору увійшли:
 
alyona alyona & Jerry Heil «Teresa & Maria»
 
Drevo «Endless chain»
 
INGRET «Keeper»
 
MÉLOVIN «DREAMER»
 
NAHABA «GLASSS»
 
NAZVA «Slavic English»
 
SKYLERR «Time is running out»
 
YAGODY «Tsunamia»
 
YAKTAK «Lalala»
 
Ziferblat «Place I Call Home»
 
 
Однак це не остаточний список фіналістів - до них приєднається ще один, 11 претендент з лонглиста. Хто саме - вирішуватимуть глядачі. Зовсім скоро стане доступним голосування за виконавців у застосунку "Дія", а ім'я фіналіста дізнаємося 29 грудня.
 
Отже, до фіналу Національного відбору ще можуть потрапити:
 
ANKA 
Carpetman 
Julia Belei 
KARYOTYPE
KRYLATA
PARFENIUK 
SHÉPA 
STASYA
SWOIIA 
TESLENKO
 
Музичний продюсер Національного відбору на Євробачення-2024 Дмитро Шуров (Pianoбой) розповів, що його тішить розвиток українських виконавців, адже деякі учасники минулорічного відбору повернулися вже більш підготовленими,  деякі всім відомі виконавці повернулися з новими яскравими роботами , а також з'явилися нові імена. 
 
"Якщо відкласти в бік емоції, ця десятка - обʼєктивно найміцніші артисти національного відбору з найхітовішими піснями, які тут, сьогодні, максимально готові гідно представити Україну на міжнародному форумі. Але чисто емоційно я дуже радію за кожного музиканта, менеджера, стиліста, звукінженера, за себе - тому що ми всі є частиною правильного і чесного процесу, головна мета якого - створити вибір для українців, дати нам всім нову надію, знайти людину, яка говоритиме важливі для нас всіх речі на сцені великого фіналу і якій ми будемо довіряти як собі і пишатись, як собою. І я знаю, дорогі украінці, що вам, як завжди, хтось сподобається, а хтось ні, кожному з нас важливо мати право на свою думку, на свої смаки, свої думки та любов. Але нам зараз дуже важливо навчитись приймати і цінувати думку і світогляд інших людей, цінувати кожен вчинок, який веде до конструктиву. В цьому проявляється наша справжня єдність і розвиток. Дуже сподіваюсь, що національний відбір пройде саме в цій атмосфері, тоді від нього виграють усі і, в першу чергу, наш український музичний простір", - додав  Pianoбой.
 
 
 Пісні фіналістів можна буде почути у січні наступного року. А у лютому Україна визначиться зі своїм представником, який навесні поїде на конкурс Євробачення до міста Мальме (Швеція).

А щоб заохотити українців повертатися додому, ТНМК випустили зворушливий анімаційний кліп “Вдома” про повернення біженців.

Фото: eurovisionworld.com

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава