Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
Хіт FM Тільки хіти!

ONUKA випустила чарівливий кліп OZERNA, знятий підручними засобами

ONUKA випустила чарівливий кліп OZERNA, знятий підручними засобами
20.11.2023
929
Співачка ONUKA випустила новий кліп та пісню "OZERNA", що входить до нового альбому ROOM. Кліп було знято на Чернігівщині - туди, до дідусевої домівки, співачку тягнуло немов магнітом останні роки. А особливо від початку повномасштабного вторгнення, коли до цього прагнення приєднався біль за рідну землю, на якій відбувалися страшні події.
 
У створенні кліпу була незвичайна концепція - його знімали без додаткового бюджету, а замість професійного реквізиту та деякої техніки використовувалося те, що було під рукою. В серії відео "за лаштунками" знімального процесу, солістка Ната Жижченко розповіла та показала деякі нестандартні рішення.
 
Наприклад, першою локацією кліпу є поле, у якому на ліжку прокидається героїня та встає, щоб засолодитися вітром та природою. 
У цій сцені операторський кран замінив екскаватор, а замість вітродуйки чудово спрацювали звичайні садові пилососи. Один з них, до речі, направляв чоловік співачки - музикант Євген Філатов, який під час зйомок тримав маленьку доньку в слінгу.
 
 
На акторах теж вдалося зекономити - у відео знялися обоє дітей зіркової пари, та навіть їхній пес. Для маленької Ліни це перша зйомка, а от старший син Сашко вже є більш досвідченим та навіть намагається керувати процесом. Іншими локаціями кліпу є Чернігівський художній музей, дідусева майстерня, а для одного з образів згодилася навіть піжама співачки.
 
 
"Всупереч часу і правилам. Просто порив і настрій, створені тим, що було під рукою разом із «Єдиним мистецьким простором» (спільнотою митців Чернігівщини - ред.).
Сьогодні я залюбки показую, як звучить моя музика", - анонсувала новинку ONUKA.А інша українська співачка -NK - випустила кліп "Зірка в небі" про мовчазне кохання.
 

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Ліки для Ярослава

Допомагаємо разом

Ліки для Ярослава