Зараз в ефірі
Хеппі Ранок до 10:05
Зараз в ефірі
The Weeknd Blinding Lights

Морозна повня в листопаді 2023: чого чекати та як поводитися

Морозна повня в листопаді 2023: чого чекати та як поводитися
27.11.2023
815
27 листопада об 11:16 за київським часом настане остання осіння повня.  У цього явища є чимало історичних назв: її називали Морозною, Туманною, Темною, Повнею, коли замерзають річки - за початок холодів, перший сніг та за те, як рано сідає Сонце. Також цей повний місяць називали Жалобним, Місяцем мертвих та Місяцем предків. Це пов'язано з тим, що природа завмирає, дикі звірі мігрують у теплі краї, тож у людей з'являлося відчуття спустошення та поклик згадувати померлих предків. Цей місяць також називали Бобровим за активність цих тваринок о цій порі.
 
Остання осіння повня пройде у знаку Близнюки, який символізує зв'язки, комунікацію, а також мінливість та подвійну сутність. 27 листопада та ще кілька днів після цієї дати - чудовий час, щоб розширити світогляд, набути нових знань та вийти за рамки звичного. Намагайтеся бути відкритими до нової інформації, а також щедро ділитися вашими знаннями та навичками з іншими. Це хороший час для виховання, прищеплення хороших манер на корисних звичок дітям, а також відвідування будь-яких майстер-класів.

 
У вас можуть з'явитися нові знайомі, спілкування складатиметься легше, ніж зазвичай. Але у впливу цієї повні є й інший бік - люди можуть бути занадто різкими у висловлюваннях, не добирати слова, тож намагайтеся стримуватися у виразах та твердженнях, які можуть когось образити. Зірки також попереджають, що варто бути особливо обережними на дорозі, незалежно від того, є ви водієм, пасажиром чи пішоходом, адже збільшується ризик виникнення аварій. При планування будь-якої поїздки враховуйте погодні умови та не нехтуйте пасками безпеки.

 

Що варто робити

 
Підбивати підсумки осені 
 
Читати книжки
 
Займатися вихованням та навчанням дітей
 
Поминати рідних

 

Що не варто робити

 
Призначати зустрічі з конфліктними людьми
 
Вирушати в далеку дорогу без крайньої необхідності
 
Приймати ризиковані рішення.
 
А ще будьте обережними під час останньої магнітної бурі в листопаді.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Реабілітація для Марійки

Допомагаємо разом

Реабілітація для Марійки