Магнітні бурі в лютому: коли та як захиститися

Магнітні бурі в лютому: коли та як захиститися
15.02.2024
876
Час від часу, інколи по декілька разів на місяць, ми чуємо про знайоме багатьом явище - магнітні бурі. Таку назву мають будь-які збурення магнітного поля Землі, викликані спалахами на Сонці. 
 
Будь-яке посилення активності магнітного поля здатне вплинути на стан та самопочуття людини. Ба більше, сильні магнітні бурі можуть вплинути навіть на системи зв'язку та роботу побутових приладів.
 
Уберегтися від бур, однак, можливо. Найперше, що потрібно зробити - це запам'ятати дати, коли прогнозоване це явище. У лютому таких днів буде кілька.

Дати бур

 
17-19 лютого - сильна магнітна буря
 
Пік цієї бурі припадає на 18 лютого. Самопочуття може погіршитися, метеозалежні люди можуть відчувати  брак сил, апатію, головний біль та проблеми з тиском. Це також небезпечний час для тих, хто має хронічні хвороби - подбайте про те, щоб вчасно приймати призначені лікарем медикаменти.
 
26 лютого - середня магнітна буря
 
Результатом цієї магнітної бурі може бути безсоння та перепади настрою, погіршення уваги та концентрації, запаморочення. Важливо не перевтомлюватися у цей період.

 

Як уберегтися від впливу магнітних бур:

 
Проводити час на свіжому повітрі
 
Уникати перевтоми, робити регулярні перерви в роботі.
 
Не порушувати режим сну
 
Мати при собі аптечку та зважати на своє самопочуття
 
Скоротити споживання жирної, гострої їжі.
 
Пити більше чистої води, трав'яних та фруктових чаїв

А ще слухати хорошу музику: до речі, Kalush Orchestra нещодавно презентували пісню "Янголом" про тих, без кого життя втрачає сенс.

Лайфстайл Хіт FM: ще більше цікавого

👍 Приєднуйтесь до Хіт FM!

📱 Слухайте зі смартфона

Нутрідрінк для Яни

Допомагаємо разом

Нутрідрінк для Яни